Mac Gsm

Se încarcă...

901 de recenzii la „Mac Gsm”

Excelent
5
901 recenzii
5
4
3
2
1
  • Cristian B.
    acum 4 ani

    Foarte multumit. Pe baza recomandarilor facute de personal, am achizitionat o casca bluetooth. O folosesc de mai bine de 2 ani si a fost inclusiv spalata la masina :-))). Inca merge perfect!

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucuram ca esti multumit de noi 🙂
  • malina P.
    acum 4 ani

    Cei mai buni din oras!
    Profesionalism, sfaturi utile, produse de calitate!
    Stiu ca s-au deschis multe shop-uri cu telefoane si accesorii in oras, dar mai au mult pana sa ajunga la nivelul celor de la MAC.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Alexandru H.
    acum 5 ani

    Multumim frumos Alexandru

    Răspunsul proprietarului
    Multumim frumos Alexandru
  • Dan C.
    acum 5 ani

    Multumim Dan 🙂

    Răspunsul proprietarului
    Multumim Dan 🙂

Recenziile sunt închise.