iStyle

Se încarcă...

1.127 de recenzii la „iStyle”

Excelent
4.6
1.127 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Ingrid N.
    acum 3 ani

    iSTYLE Iasi: rezolvare prompta si rapida. Catalin m-a salvat sa nu imi cumpar alt telefon azi. Multumesc!

  • Radu C.
    acum 3 ani

    Super! Multumesc lui Marian pentru atenția cu care m-a ajutat.

  • Jucărie P.
    acum 3 ani

    Angajați minunați! M-au ajutat sa găsesc o soluție. Dedicați muncii lor. Le Multimesc!

  • Georgiana G.
    acum 3 ani

    Personal bine pregătit și produse de top! Recomand cu încredere

  • Sebastian Ț.
    acum 3 ani

    Magazin cu tot ce ai nevoie la indemana in Palas Mall. De treaba si angajatii si te ajuta fara nicio problema

  • BuldozerM
    acum 3 ani

    Sunt foarte mulțumit de acest magazin,si personalul foarte amabil

  • Robert L.
    acum 3 ani

    Personalul este profesional și rezolva orice problema in cel mai scurt timp

  • Alexandru A.
    acum 3 ani

    Angajați foarte amabili.
    Am rezolvat și am aflat toate informațiile necesare!
    Multumesc!

  • Ioana G.
    acum 3 ani

    Am avut o problema cu telefonul însă băieții de la iStyle au fost foarte răbdători și m-au ajutat enorm. 5/5 stele

  • Magdalena M.
    acum 3 ani

    Recomand cu încredere Istyle. Băieții sunt foarte prietenoși si oferă servicii de calitate. Iulian Ștefănescu și Cătălin sunt cei mai tari.

Recenziile sunt închise.