iStyle

Se încarcă...

1.127 de recenzii la „iStyle”

Excelent
4.6
1.127 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Sabina P.
    acum 2 ani

    Personal amabil, comunicate ușoară, disponibil. Multumesc!

  • Diana C.
    acum 2 ani

    O echipa de tineri profesioniști și amabili! Și au și prețuri super ok!

  • Alex
    acum 2 ani

    Personal de treaba , Catalin cel mai bun de aici

  • Adrian B.
    acum 2 ani

    Domnu foarte serviabili și fair-play! Mulțumesc!

  • Dumitru-Georgian B.
    acum 2 ani

    Marian este de nota 10, un adevărat profesionist!

  • Pamela D.
    acum 2 ani

    Foarte multumita, mai ales de amabilitatea angajatilor.

  • Dorel (.
    acum 2 ani

    La indicația Dvs. am achiziționat un LIFT FOR Mac logitech, o minunăție. Mulțumesc mult!

  • adelina 2.
    acum 2 ani

    Experienta placuta, primitoare. Personal amabil, competent, eficient!

  • Alin P.
    acum 2 ani

    O experiență foarte plăcută chiar sunt produse de calitate

  • Bianca
    acum 2 ani

    Nu raspunde nimeni la telefon de la prima ora!! De la 10 am sunat si nu raspunde nimeni!

Recenziile sunt închise.