iStyle

Se încarcă...

1.127 de recenzii la „iStyle”

Excelent
4.6
1.127 de recenzii
5
4
3
2
1
  • مغامرات و.
    acum 3 ani

    Preț excesiv

  • Eugen C.
    acum 3 ani

    Top

  • Petia G.
    acum 3 ani

    Top!

  • Stefan C.
    acum 3 ani

    Mare!

  • Yevgen G.
    acum 3 ani

    Este disponibil fără taxe!

  • Allan C.
    acum 3 ani

    E bine aici 🙏🏾 …

  • Anna S.
    acum 3 ani

    Comunicare perfectă și ajutor!

  • Valentin S.
    acum 3 ani

    Catalin e cel mai bun, mulțumesc mult!

  • Adrian F.
    acum 3 ani

    de la achizițiile Apple până la încărcarea telefonului. băieții sunt mereu acolo

  • Vovcik 8.
    acum 3 ani

    Servicii excelente la un nivel înalt. Mulțumesc.

Recenziile sunt închise.