iSTYLE | Apple Premium Reseller | Vivo! Cluj

Se încarcă...

2.368 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Reseller | Vivo! Cluj”

Excelent
4.7
2.368 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Andrei B.
    acum 1 an

    O experienta plăcută. Oamenii sunt super săritori, răspund la orice întrebare, sunt deschiși sa te ajute în orice fel.

  • sonia O.
    acum 1 an

    Tot respectul!!! Am dus un ipad pro in iulius la istyle dar au spus ca “ nu o gaseste laptopul”…..am adus-o in VIVO. Un domn foarte amabil mi-a conectat-o imediat si ma ajutat cu problema!

  • Bianca S.
    acum 1 an

    Servicii excelente, angajatii sunt mereu atenti si sar in ajutor. Mereru o placere sa intru acolo

  • maximusfuscus
    acum 1 an

    O ora pentru o “evaluare” de tableta veche la schimb cu alt produs. Destul de dezinteresati si anosti baietii. La final cand in sfarsit “s-a reusit”, “nu se poate”. Ca nu se stie de ce Apple nu actualizeaza serverele. Nu revin curand.

  • Peter M.
    acum 1 an

    Super nesimtiti, am luat doua cabluri, am intrebat daca le pot returna si apoi cand m-am intors a doua zi unul dintre ele a bagat scuza ca nu se poate, ca asa e politica

  • Robert S.
    acum 1 an

    Super simplu, am mers băieții și-au dat seama foarte repede de ce am avut nevoie și au rezolvat problema, fie ca e vorba de un produs fie ca e vorba de un anumit serviciu personalul este pregătit să te ajute să-ți satisfaci nevoile.

  • Vasile P.
    acum 1 an

    Se asteapta enorm de mult, chiar daca vrei sa cumperi ceva. De cerut informatii nici nu mai zic.

  • Iulia O.
    acum 1 an

    Personal amabil care oferă soluții rapide. Darius în mod special m-a ajutat și pe această cale doresc să îi mulțumesc!

  • ovidiu.m
    acum 1 an

    Timp de asteptare mare, un singur angajat. Produse third party la suprapreț si de proasta calitate. Folie la apple watch picata de 2x in 6 luni

  • Eugen H.
    acum 1 an

    Tânărul din magazin mi-a oferit toate detaliile de care aveam nevoie pentru decizia de cumpărare explicându-mi și pașii pe care trebuie să-i fac ulterior pentru asocierea ceas-telefon, fapt pentru care doresc să-i mulțumesc! Felicitări !

Recenziile sunt închise.