iSTYLE | Apple Premium Reseller | Vivo! Cluj

Se încarcă...

2.368 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Reseller | Vivo! Cluj”

Excelent
4.7
2.368 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Kai H.
    acum 7 ani

    In decurs de un 1 an jumătate am cumpărat de la istyle Cluj un iPhone 7, un macbook pro 2017 și un iPad pro 2017 cu Apple Pen (+100€) și tastatura potrivită (+200 €). Ultima numita nu mai merge după un an și un pic deci am cerut sa fie reparata sau schimbată. Cei de la istyle au refuzat atât reperarea cât și schimbarea tastaturii deoarece materialul a fost rupt pe margine. Vorbim despre o husa cu tastatura incorporată in valoare de 825 de lei care a fost utilizata cu grija , iar faptul ca s-a stricat când încă se afla in garanție demonstrează faptul ca, calitatea acestui produs lasă de dorit. Chiar dacă am fost un client fidel al acestui magazin nu voi mai cumpara niciodată produse de la ei, nefiind prima oară când serviciile lor lasă de dorit, atunci când produsele aflate in garanție au probleme. De la un partener oficial Apple avem mai multe așteptări. Speram ca protecția consumatorului va putea rezolva aceasta problema.

  • Attila D.
    acum 7 ani

    Am cumparat in ultimii 3 ani de la iStyle produse de peste 30000 de lei. Ultimul produs cumparat a fost o tableta iPad Pro de 11 la pretul de 5049 lei. Dupa aproximativ o saptamana jumate am solicitat returnarea produsului, nu din motive tehnice sau de calitate ci mai degraba pentru ca era prea performant pentru ce aveam eu nevoie. Am inteles ca magazinele iStyle nu au politica de retur (ceea ce mi se pare o tampenie), dar m-am bazat ca se va tine cont de loialitate si istoricul meu. Dar degeaba. Am trimis mail si am dat o gramada de telefoane pana cand mi s-a raapuns sec ca nu pot returna produsul. Memtionez ca nu ma asteptam sa primesc banii inapoi, dar macar sa pot sa iau alt produs. Jenant iStyle, cica premium reseler…oriunde in lume Apple iti ia produsul inapoi fara probleme…dar sa nu uitam ca suntem in Romania…

  • Iulia L.
    acum 8 ani

    Dotat ,frumos,

  • Recep B.
    acum 9 ani

    Suportul este excelent. Personal amabil.

  • Lovász B.
    acum 9 ani

    Serviciu bun. Revânzător certificat de mere.

  • Irfan S.
    acum 9 ani

    Magazin extrem de scump. Hai ca asta e Romania. Cum își poate permite cineva un laptop de 10000 de lei cu un salariu de 1000 de lei

  • Mihai B.
    acum 9 ani

    Magazin frumos, o mulțime de lucruri de testat/experimentat, prețuri mari, ca de obicei la telefoanele/tabletele/laptopurile Apple din România.

  • aokimik
    acum 9 ani

    Pe scurt: magazin care arată foarte Apple, foarte curat, oameni drăguți, servicii bune. Am cumpărat un produs pe care l-am returnat în 2 zile din cauza greșelii mele de judecată, l-au luat înapoi și 24 de ore mai târziu am primit suma în cont. Deci vă mulțumesc! Oameni buni.

  • Andrei A.
    acum 10 ani

    Magazin Apple, de așteptat.

  • Mih D.
    acum 10 ani

    Produse de calitate, angajati de cea mai proasta speta! Sugerez schimbat personalul ugent daca doriti sa va creasca vanzarile! Si modificati preturile din program cu ceea ce scrie pe raft si pe cutii! Repet: produse de calitate exceptionala vandute de oameni fara educatie si mareti fara a avea de ce.

Recenziile sunt închise.