iSTYLE | Apple Premium Partner | Mega Mall București

Se încarcă...

881 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Partner | Mega Mall București”

Excelent
4.8
881 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Tiberiu P.
    acum 1 an

    Ajungi in magazin, plătești, iar când sa ridici produsul ți se spune că au fost deja achiziționate online. Prima și ultima dată când calc într-un magazin iStyle. Daca ar auzi Apple de practicile voastre ați da faliment imediat 👍 …

  • Daniel G.
    acum 1 an

    Dezamăgit de servire și atitudinea domnișoarei. Am cumpărat doar un telefon și-o husa nu tu incarcator și folie de sticlă… în schimb am cerut o pungă, chiar și cu bani.
    „Nu avem pungi !!!!
    Probabil nu au găsit un preț convenabil pentru o papornita.
    Trist !

  • Diana B.
    acum 1 an

    Recomand Istyle MegaMall, consultanții sunt bine pregătiți pentru a oferi orice sfat necesar în vederea achiziționării produselor dorite!

  • Isabela D.
    acum 1 an

    Personalul foarte calificat, in urma intrebarilor adresate si a neintelegerilor in privinta anumitor produse, mi-au fost frunizate toate raspunsurile cat mai clar si usor de inteles, cu rabdare si intr-un mod armonios.

  • Doinita M.
    acum 1 an

    Nu recomand folie 3d pentru apple watch!!!Am cumparat o din magazin , montajul lor iar a doua zi avea bule de aer si folia îngreunează touchscreen ul,aproape ca nu l mai poti folosi!😔 …

  • Paula D.
    acum 1 an

    Este singurul loc unde am gasit rezolvare pentru problema pe care o aveam cu softul unui iPhone in garantie, dupa multe cautari. Abordare cu empatie, responsabilitate, profesionalism, implicare, dorinta de a ajuta! Omul sfinteste locul! Va multumesc!

  • Lupu I.
    acum 1 an

    Personal foarte prietenos si profesionist cu clientii, te ajuta cu orice problema si iti ofera toate informatiile necesare. Recomand cu drag!

  • Anamaria B.
    acum 1 an

    Excelenta experienta de la iStyle Mega Mall! Customer service de nota 10! Dl. Alin a fost extraordinar de amabil, m-a ajutat cu tot ce aveam nevoie in legatura cu achizitionarea unui telefon nou.

  • Iulian C.
    acum 1 an

    Salutare all, astazi am avut o interactiune foarte tare cu un consultant de la ei – Radu. Bai fratilor, daca toti de la voi ar fi asa amabili si saritori, va spun, magazinul vostru ar rupe pe vanzari.

  • Bianca I.
    acum 1 an

    Foarte mulțumită! Servicii de înaltă calitate, rezolva orice problemă, angajații bine pregătiți și se comportă drăguț cu clienții!

Recenziile sunt închise.