iSTYLE | Apple Premium Partner | Mega Mall București

Se încarcă...

881 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Partner | Mega Mall București”

Excelent
4.8
881 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Anas Z.
    acum 2 ani

    Serviciu extrem de nepoliticos, mergi la alte filiale sunt mult mai prietenosi si de ajutor.

  • Александр С.
    acum 2 ani

    serviciu groaznic, dacă ați luat unele produse Apple din magazinul lor și nu vi s-au potrivit, atunci fiți pregătit că vânzătorul vă va răspunde, politica companiei noastre este că nu returnăm bunuri)))), nu sfătuiesc acest magazin pe nimeni
    Zero stele…

  • Dragos F.
    acum 2 ani

    Serviciu oribil pentru clienți și atenție la detalii. Ei nici măcar nu știu detalii despre produsele pe care le vând (de exemplu, compatibilitatea dintre produse), chiar dacă vând doar o mână de produse. Din fericire pentru ei, vând produse Apple, dar chiar și pentru aceștia le-aș recomanda să cumpere din orice alt magazin online. Apple nu ar trebui să le aibă ca dealer autorizat dacă doresc să păstreze reputația mărcii.

  • Petre B.
    acum 2 ani

    Recomand !

  • Ebisu
    acum 2 ani

    De ajutor

  • l G.
    acum 2 ani

    👍🤟 …

  • Cosmina D.
    acum 2 ani

    Super profii baietii🙏🏻 …

  • Catalina P.
    acum 2 ani

    Răbdare și calmitate in a explica tot ce aveam nevoie

  • Adelina Ș.
    acum 2 ani

    Angajați drăguți și amabili.

  • Ebi
    acum 2 ani

    Plăcut satisfăcut de ajutorul primit de la consultanții magazinului!

Recenziile sunt închise.