iSTYLE | Apple Premium Partner | Mega Mall București
Apple Premium Partner. #iSTYLEro Magazinele noastre sunt locurile ideale unde puteți face un test-drive cu orice Mac, iPad, iPhone, Apple Watch sau AirPods. Repară dispozitive Samsung, Apple, Google Pixel. Servicii: Înlocuire ecran, Înlocuire baterie, Reparații software. Oferă prețuri de la 34 RON.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
881 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Partner | Mega Mall București”
Servicii de nici măcar o stea atunci când cumpărai un MacBook sau alt produs ar fi ok să-ți propună o sacoșă nu să umblii cu cutiile sub braț
Super profesionalism, am intrat in istyle cu gandul de a ma uita la un 13pro max, dar angajatii de acolo m-am convins sa plec si cu casti airpods Pro si cu 14 pro max si 2 boxe portabile. Am luat si pentru copil un apple wach se. Recomand cu caldula. oamenii sunt foarte bine instruiti si nu au ca scop profitul ci satisfactia clientilor. BIG UP!!!!!!
buna ziua.
as fi dat ZERO stelute dar nu se poate.
am achizitionat in urma cu 3 saptamani o husa originala Apple de piele ,de culoare verde,husa care pe margini a devenit neagra.
au trimis husa in service si am primit raspuns : nu se schimba,urme normale de uzura …in 3 saptamani?!!
De ce se mai vand maro,verzi daca ele se fac negre?
350 lei o husa…am fost pacalit.:(
De evitat! Am fost sa cumparam o bratara pentru watch, bineinteles ca ” nu era pe stoc „, cu tiate ca pe site apare pe stoc in acest magazin.angajati foarte slab pregătiți, habar nu aveau mărimile bratarilor expuse….este a doua oara cand suntem „netratati” in acest magazin…rusine, rusine…
Am intrat să-mi iau telefon și a fost o experiență absolut oribilă. Am luat de la ei pentru că nu mai găseam culoarea în altă parte. Nu se acceptă returul produselor luate din magazin. Evitați să luați de la ei. Also accesoriile au prețurile dublate.
Nu recomand serviciile din magazin – prețuri diferite față de cele de pe site fără justificare palpabila ( pentru aceeași husă diferență de 50 lei iar pentru folie ‘taxa de montare ‘ de 50 lei ) .Personal neprofesionist – lipsesc niște cursuri de customer support clar . Îmi voi păstra toate achizițiile online de pe istyle dacă va mai fi cazul pe viitor .