iSTYLE | Apple Premium Partner | Mega Mall București

Se încarcă...

881 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Partner | Mega Mall București”

Excelent
4.8
881 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Andi D.
    acum 3 ani

    Chiar cea mai bună alegere pe care ai putut-o face.
    Atmosferă plăcută în magazin, servicii excelente pentru clienți și, bineînțeles, produse excelente.
    Vă mulțumim pentru o experiență minunată.

  • Thirumoorthy T.
    acum 3 ani

    atât de scump am brand aici

  • Andreea T.
    acum 3 ani

    Cel mai prietenos personal pe care l-am întâlnit vreodată

  • Iurii B.
    acum 3 ani

    Cel mai prost magazin. Mi-au vândut airpord-uri deja activate (folosite) în loc de noi…

  • Andi D.
    acum 3 ani

    Într-adevăr, cea mai bună alegere pe care ai putea-o face.
    Atmosferă plăcută în magazin, servicii excelente pentru clienți și, desigur, produse grozave.
    Vă mulțumim pentru o experiență grozavă.

  • Florin O.
    acum 3 ani

    Experiență îngrozitoare, ei încearcă să vă vândă orice de dragul unei alte vânzări, ascunzând intenționat faptul că vând în mare parte accesorii neoriginale. Și, desigur, fără returnări/rambursări.
    Una dintre cele mai proaste experiențe de cumpărături din oraș.

  • Riry D.
    acum 3 ani

    Va iubesc

  • Elena
    acum 3 ani

    O mizerie! Nu recomand!

  • Dragomir S.
    acum 3 ani

    Baietii foarte saritori si de calitate.

  • Francisca V.
    acum 3 ani

    Angajați foarte profi și amabili!

Recenziile sunt închise.