iSTYLE | Apple Premium Partner | AFI Palace București

Se încarcă...

1.851 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Partner | AFI Palace București”

Excelent
4.5
1.851 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Elena R.
    acum 6 ani

    Angajați de nota 10+, foarte amabili și gata sa te ajute cu orice. Magazin foarte frumos aranjat și curat.

  • Cristi C.
    acum 6 ani

    Buna ziua.in seara zilei de 25.12.2019,am vizitat ISTYLE Afi Cotroceni,cu scopul de a face un transfer de date,dintre doua telefoane iphone.pretul..200 lei.In urma cu luna,am apelet la compania Samsung,pentru aceeasi operatie..gratis

  • Eugen
    acum 6 ani

    Mi-am dus iPhone-ul să fie reparat pe garanție deoarece nu se mai auzea difuzorul de convorbiri. Telefonul mi-a fost adus bombat la mijloc cu sigiliile de apă pe afară, o manoperă dezamăgitoare. Când le-am spus că eu nu am adus telefonul așa mi-au spus că nu se vede și să plec de acolo cu el… în cele din urmă am observat că telefonul mi-a fost zgâriat în service, având două puncte de zgârietură pe lateral. O experiență extrem de dezamăgitoare.

  • Rodica G.
    acum 6 ani

    Fiind prima data când am achizitionat un IPhone mi-a fost de mare ajutor amabilitatea angajatilor de a ma ajuta cu configurarea telefonului. Ba Silviu chiar m-a ajutat sa transfer datele de pe HTC-ul meu, mi-a sincronizat calendarul cu contul de gmail. In mai putine cuvinte, dacă sunteti începător în a folosi un dispozitiv de acest gen, e bine sa ai îndrumare. Prin urmare, recomand cu drag!

  • Burcioiu R.
    acum 6 ani

    Personal foarte putin, am stat după un adaptor 1 ora jumatate. In conditiile in care era ora de varf. Colegul sau colegii erau la masa. Era doar 1 baiat si un promoter ca nu stia sa te ajute. Asa ca am plecat. Nu recomand!!! Total dezamagit.

  • Mihai B.
    acum 6 ani

    Servici online execrabile.
    Comanda plasata si achitata (produs in stoc). Dupa 2 saptamani inca neexpediata.
    Doar dupa ce le-am trimis mail si i-am apelat de 26 de ori (fara a raspunde cineva) primesc mail ca s-a expediat comanda.
    Ulterior am solicitat explicatii dar nici dupa alte 2 saptamani nu am primit raspuns.

  • Marius D.
    acum 6 ani

    Personalul amabil si de ajutor!

Recenziile sunt închise.