iSTYLE | Apple Premium Partner | AFI Palace București
Apple Premium Partner. #iSTYLEro Magazinele noastre sunt locurile ideale unde puteți face un test-drive cu orice Mac, iPad, iPhone, Apple Watch sau AirPods. Repară dispozitive Samsung, Apple, Google Pixel. Servicii: Înlocuire ecran, Înlocuire baterie, Reparații software. Oferă prețuri de la 34 RON.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
1.851 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Partner | AFI Palace București”
Angajați de nota 10+, foarte amabili și gata sa te ajute cu orice. Magazin foarte frumos aranjat și curat.
Buna ziua.in seara zilei de 25.12.2019,am vizitat ISTYLE Afi Cotroceni,cu scopul de a face un transfer de date,dintre doua telefoane iphone.pretul..200 lei.In urma cu luna,am apelet la compania Samsung,pentru aceeasi operatie..gratis
Mi-am dus iPhone-ul să fie reparat pe garanție deoarece nu se mai auzea difuzorul de convorbiri. Telefonul mi-a fost adus bombat la mijloc cu sigiliile de apă pe afară, o manoperă dezamăgitoare. Când le-am spus că eu nu am adus telefonul așa mi-au spus că nu se vede și să plec de acolo cu el… în cele din urmă am observat că telefonul mi-a fost zgâriat în service, având două puncte de zgârietură pe lateral. O experiență extrem de dezamăgitoare.
Fiind prima data când am achizitionat un IPhone mi-a fost de mare ajutor amabilitatea angajatilor de a ma ajuta cu configurarea telefonului. Ba Silviu chiar m-a ajutat sa transfer datele de pe HTC-ul meu, mi-a sincronizat calendarul cu contul de gmail. In mai putine cuvinte, dacă sunteti începător în a folosi un dispozitiv de acest gen, e bine sa ai îndrumare. Prin urmare, recomand cu drag!
Personal foarte putin, am stat după un adaptor 1 ora jumatate. In conditiile in care era ora de varf. Colegul sau colegii erau la masa. Era doar 1 baiat si un promoter ca nu stia sa te ajute. Asa ca am plecat. Nu recomand!!! Total dezamagit.
Servici online execrabile.
Comanda plasata si achitata (produs in stoc). Dupa 2 saptamani inca neexpediata.
Doar dupa ce le-am trimis mail si i-am apelat de 26 de ori (fara a raspunde cineva) primesc mail ca s-a expediat comanda.
Ulterior am solicitat explicatii dar nici dupa alte 2 saptamani nu am primit raspuns.
Personalul amabil si de ajutor!