iSTYLE | Apple Premium Partner | AFI Palace București

Se încarcă...

1.851 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Partner | AFI Palace București”

Excelent
4.5
1.851 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Monica I.
    acum 1 an

    Am avut cea mai ok experiență de până acum la istyle! Valentin a fost de super ajutor și ne-a ajutat să facem cea mai bună alegere.

  • dragu G.
    acum 1 an

    Marius a fost excelent. Mi a răspuns la absolut toate întrebările. Nu a încercat sa îmi vândă ceva ce nu aveam nevoie. A fost sincer și prompt. Puțin agenți de vânzări mai sunt asa. A, și foarte răbdător. Nota 10

  • Bogdan G.
    acum 1 an

    Experiență foarte plăcută si profesională. Am avut nevoie să îmi încarc device-ul IPhone și mi-au oferit un încărcător și un loc la masă cat am avut nevoie. Recomand!

  • Mara M.
    acum 1 an

    Am achiziționat două telefoane unul pentru mine, unul pentru fiul meu și de fiecare dată am nimerit același băiat, foarte drăguț, amabil și răbdător. Îi mulțumim pentru ajutor!

  • Pika
    acum 1 an

    Am fost ajutata de Bogdan Burcea. Am avut o experienta foarte buna, si tot procesul a fost profesionist. Bogdan m-a ajutat sa imi aleg un iPad si mi-a montat folia de protectie paper-like.

  • Ionescu S.
    acum 1 an

    Am fost preluat de către Valentin. M-a ajutat tare mult cu toate întrebările pe care le aveam. Am reușit să achiziționez cu telefonul dorit. Sunt tare fericit! Recomand cu tot dragul amabilitatea și profesionalismul lui Valentin. Spor la treabă!

  • Francesko P.
    acum 1 an

    Super profesionisti, service-ul a fost top m-a ajutat cu toate detaliile, mi-au rezolvat problema telefonului . Am sa revin si o sa va recomand pe mai departe! 🙏 …

  • about Y.
    acum 1 an

    Oameni foarte deschisi, cu bun simt, energie buna si e mai mult decat o vanzare, este o experienta. Se simte deschiderea lor catre oameni si felicitari pentru efort si atitudine!

    Am fost cu un cablu defect, a fost inlocuit intr un timp scurt desi am fost anuntat ca standard poate dura si 7-14 zile.

    Multumesc pentru serviciile profesioniste oferite!

  • Nusha M.
    acum 1 an

    Echipa foarte bine instruita, totul a fost foarta rapid si simplu!
    Bogdan si Vladut au contribuit la experienta de top!

  • Eleonora P.
    acum 1 an

    Bogdan a fost foarte de ajutor. Initial mi se spusese sa revin in magazin pentru a solicita ajutorul service-ului, dar cu Bogdan nu a mai fost nevoie. M-a ajutat si am rezolvat totul in < 5 min. Multumesc!

Recenziile sunt închise.