iSTYLE | Apple Premium Partner | AFI Palace București

Se încarcă...

1.851 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Partner | AFI Palace București”

Excelent
4.5
1.851 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Lina M.
    acum 3 ani

    Recomand acest magazin! Personalul a fost foarte prompt în a mă ajuta și, per total, a fost foarte amabil!

  • Ismail I.
    acum 3 ani

    Am cumpărat un dispozitiv Apple pentru că era mai accesibil în țara mea și îl folosesc destul de neglijent…

  • Сергей П.
    acum 3 ani

    Am ajuns la ora 19:00, iar un angajat a așteptat 25 de minute pentru un răspuns. Serviciu clienți foarte slab – o experiență negativă.

  • DIANA M.
    acum 3 ani

    Personal foarte amabil, toată lumea este prietenoasă și ajută cu informațiile necesare. În special Florin, una dintre cele mai experimentate și harnice persoane din magazin.

  • Злой L.
    acum 3 ani

    Pe vitrina era macbook Air m2 cu un preț mai mic decât peste tot. Dar când am încercat să-l cumpăr, mi-au spus că este epuizat și prețul este mult mai mare. Deci arată ca o momeală. Până acum prețul este mai mare decât peste tot

  • Iryna
    acum 3 ani

    Nu am fost mulțumit de acest magazin, pentru că erau câțiva asistenți, dar toți au plecat undeva și doar un tip era la casierie. Așa că a trebuit să aștept 20 de minute cât timp el îi ajuta pe alți clienți. Un astfel de serviciu nu este potrivit pentru un magazin care vinde produse atât de scumpe. Clienții nu ar trebui să stea la coadă și să aștepte ca să cheltuiască 1000 de euro acolo!

  • Clara O.
    acum 3 ani

    Personal foarte prietenos și drăguț, totul a decurs fără probleme, iar magazinul în sine arată foarte cool și futurist. În total, experiență de 5 stele (puncte suplimentare pentru tipul drăguț de la ghișeu :D)

  • ALINA P.
    acum 3 ani

    Am întâmpinat o problemă bruscă cu iPhone-ul meu. Vorbeam la telefon și când am terminat, nu l-am putut închide corect. Ecranul meu era complet negru! Nu știam ce se întâmplă și am văzut magazinul dumneavoastră lângă mine. Un tânăr de la biroul de asistență m-a văzut și m-a invitat să discutăm despre telefonul meu. A făcut tot posibilul să-mi vadă ecranul deschis. Mi-a spus că nu este o problemă cu telefonul meu! M-am bucurat atât de mult să aud că nu trebuie să cumpăr unul nou! Mulțumesc!

  • Nica A.
    acum 3 ani

    Extraordinare servicii

  • Anonimusrexd
    acum 3 ani

    Foarte lent

Recenziile sunt închise.