iSTYLE | Apple Premium Partner | AFI Palace București

Se încarcă...

1.851 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Partner | AFI Palace București”

Excelent
4.5
1.851 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Roberto C.
    acum 3 ani

    Baietii de la acest magazin sunt foarte amabili si orientati sa gaseasca solutii. Apreciez foarte mult!

  • DaDo R.
    acum 3 ani

    Super Ok personalul. Te ajuta cu toate informațiile necesare pentru a alege corect ce ai nevoie. Recomand cu cea mai mare caldura !! 10+

  • Alexandra M.
    acum 3 ani

    Servicii foarte bune, recomand cu drag. Angajatii sunt extrem se prietenosi si mie, personal, mi-au rezolvat problemele cu care ma confruntam.

  • Mark A.
    acum 3 ani

    Astazi am fost la istyle afi si pot spune ca am ramas surprins de amabilitatea si rabdarea lui Iulian fata de clientii lui. A reusit sa raspunda la toate intrebarile . Ii multumesc lui Iulian si celor de la istyle pentru experienta placuta pe care am avut-o .

  • Eugenia G.
    acum 3 ani

    Apreciez enorm implicarea si grija angajatilor, nu au fost putine datile in care am venit ptr rezolvarea diferitelor probleme, so… de departe cei mai faini oameni, am plecat impacata de aici! Felicitari echipei!
    Ps: Iulian, Costi & Alin the best!

  • Andra A.
    acum 3 ani

    comandat si platit husa iphone, online, dupa 3 saptamani si 2 telefoane din partea mea, primesc raspuns ca nu mai este in stoc. foarte prost organizati. super neprofesionalism! nu mai cumpar nimic online de la ei

  • Vlad C.
    acum 3 ani

    Sunt clientul magazinului iStyle din Afi Cotroceni din 2011 și continui să rămân client al magazinului cu multă plăcere și încredere. De fiecare dată am fost bine primit, echipa din magazin a avut grijă să îmi ofere tot suportul de care am avut nevoie, au fost super prietenoși de fiecare dată, iar toate acestea într-un mod natural, fără să mă facă să simt ca este doar “datoria” lor. Sunt tari oamenii de aici și voi continua să cumpăr de la ei! 🙂

  • Dorwin R.
    acum 3 ani

    Cum rar gasesti oameni pasionati si profesionisti.. astazi, am avut placerea de a cunoaste un OM foarte atent, informat si amabil in magazinul dumneavoastra de la AFI Cotroceni. Felicitari pentru acest OM de calitate; Sper ca in curand sa devina trainerul noilor angajati pe care ii veti avea. Big-up! ✌🏽 …

  • Madalina M.
    acum 3 ani

    Nu exista steluțe cu minus! Cumpar un iPhone de 5050 lei care nu mai funcționează corespunzător după câteva luni, ma duc la ei sa îl schimbe/repare iar cei de aici imi spun va au nevoie de 15 zile?! Serios?!?! Pai la ce plătesc atâția bani sa nu mai funcționeze după câteva luni?
    Personalul este jalnic!

  • Eos E.
    acum 3 ani

    Nu cumparati din magazinul fizic! Au la vanzare doar produse refurbished iar politica de retur nu au, ati iesit cu el din magazin puteti sa va luati adio de la bani, daca v-a pacalit cu un produs de calitate indoielnica si se strica imediat dupa , va trimite la garantie unde vi se ia produsul pentru garantie si va tine 2-3 saptamani cu el pana se termina procesul de inlocuire , verificati si garantia limitata de la apple deoarece eu am cumparat produsul in decembrie iar pe telefon imi arata ca expira in septembrie … poate 1 an are mai putine luni la gigantul asta Apple… avem magazine mult mai bune cu politica buna de retur

Recenziile sunt închise.