iSTYLE | Apple Premium Partner | AFI Palace București

Se încarcă...

1.851 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Partner | AFI Palace București”

Excelent
4.5
1.851 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Stefan M.
    acum 4 ani

    Am cautat un magazin doar cu produse apple și prin cunoștințe am aflat că se află unul in afi cotroceni .Personalul foarte amabil pe mine m au ajutat cu folie și o husa magneto pentru un telefon achiziționat de curand

  • A I.
    acum 4 ani

    👎👎👎 „Suport clienti”, pe naiba‼️🤥🤥🤥
    „Suntem aici ca sa te ajutam!” 🤮🤮🤮 – pe bune⁉️
    Dupa o ora si 15 minute de asteptare, am renuntat!
    Incercasem si cu mailul, dar degeaba!
    Mai mare rusinea‼️🤬🤬🤬

  • Denisa P.
    acum 4 ani

    Am cumparat un iphone 13, si efectiv mi-au dau cutia de la telefon in mana, pentru ca.. “ nu avem pungi”.
    Nu este posibil ca la o asa achizitie, sa nu-ti pese de cumparatorii tai. Efectiv sa te doara-n bascheti ca n-ai o punga de 1 leu, pentru o suma de mai mult de 1000€ pe care omul ti-o lasa in magazin.
    Atat am avut de zis!
    Multumesc ISTYLE Afi COTROCENI BUCURESTI, va respectati clineti!
    Banii sunt bani, dar serviciile lor sunt 0.

  • Alin-Constantin P.
    acum 4 ani

    Nota acordata este cu privire la evaluarea calitatii web shop-ului si a experientei de cumparare prin intermediul online, NU a magazinului fizic in sine.

    Cu privire la achizita prin intermediul platformei online, nota de 1 stea este generoasa si a fost acordata deoarece:
    – Nu raspund la mail-uri sau in cel mai fericit caz raspund cu mare intarziere (> 14 zile calendaristice)
    – Nu raspund la linia de contact telefonica, chiar si dupa timpi de asteptare ridicol de mari: 1h40min, 45min, respectiv 35min. in asteptare pentru 3 apeluri diferite
    – Nu ofera nicun status cu privire la starea actuala a comenzii in pagia web

    Cu alte cuvinte, odata plasata comanda este aproape imposibil sa ii contactezi pentru orice informatie cu privire la comanda sau modificari aduse acesteia.

    Cu siguranta nu as recomanda nimanui sa utilizeze platforma online pentru cumpararea unui produs. Eu cu siguranta voi evita acest retailer pe viitor si am sa ii sfatuiesc si pe altii sa o faca. Experienta este una jalnica ce lasa mult de dorit. Produsul in cauza comandat a fost un MacBook Pro 14″ configuratie custom.
    Cu privire la experienta cumpararii unui produs din magazinul fizic nu ma pot pronunta.

Recenziile sunt închise.