iSTYLE | Apple Premium Partner | AFI Palace București

Se încarcă...

1.851 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Partner | AFI Palace București”

Excelent
4.5
1.851 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Andrei P.
    acum 5 ani

    Aglomerat dar angajați au încercat pe cit posibil sa fie ok

  • Hunor K.
    acum 5 ani

    Fara raspuns la telefon,nu ajuta lumea,fac angajatii apple de rusine..asa nu se poate

  • Cristian B.
    acum 5 ani

    Te pun sa stai la coada 1 ora în plina pandemie pentru ca au un singur angajat

  • Adrian M.
    acum 5 ani

    Adevărați profesioniști! Din păcate timpul de așteptare este cam mare…

  • Ruxandra I.
    acum 5 ani

    Personalul este minunat, prompt și de ajutor chiar și la finalul zilei de lucru!

  • Bogdan M.
    acum 5 ani

    Prea putin personal pentru numarul de clienti din magazin. Altfel amabili si bine pregatiti.

  • DragoM
    acum 5 ani

    telefonul e pus la caterinca, nu raspunde nimeni, indiferent la ce ora suni, am auzit ca se mai joaca pe xbox in depozit.

  • Vasilescu A.
    acum 5 ani

    O experiență cu adevărat demna de ce înseamnă Apple. Am interacționat cu 3 băieți din magazinul de la Afi, pregătiți și foarte amabili. Recomand călduros!!

  • Alexandru
    acum 5 ani

    Nu se poate discuta cu personalul de acolo , foarte fitosi saracii dar nu stiu de ce, tot vinzatori sunt ! Poti discuta doar despre produsele noi nimic alta informatie ! Rusine !

  • Stefan S.
    acum 5 ani

    Slab, fac de rusine marca Apple in ceea ce priveste service-ul. Am trimis acum o saptamana pe garantie un telefon XS pentru defect la camera, si nici acum nu s-au apucat de reparat cei de la service. Motiv: prea multe solicitari. Pai lasati-va de meserie baieti

Recenziile sunt închise.