iPhone Doctor Romania

Se încarcă...

1.762 de recenzii la „iPhone Doctor Romania”

Excelent
4.9
1.762 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Delia F.
    acum 6 ani

    Super profi oamenii acolo!!! Mi-a schimbat domul acela ecranul și când am cerut sa-mi schimbe și butonul de silent, a spus ca încearcă sa-l curețe, dacă nu merge, îl schimba… surpriza, a mers!! (Mai drăguț din partea lui e ca nici nu mi-a cerut bani pentru acest serviciu) ❤️❤️❤️

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Dana B.
    acum 6 ani

    Sunt genul care nu scrie recenzii pentru ca mi se pare normal sa beneficiezi de un serviciu din moment ce il platesti. Insa acest service si angajatii lui merita din plin multumiri!

    Fiind recomandat de multi oameni din mass-media, de multi influenceri si de vedete, am ajuns la ei destul de reticenta si cu gandul sa nu fie… „pomul laudat”.
    Am fost uimita sa constat ca trateaza fiecare client ca si cum ar fi o vedeta. Intre mine si prezentatorul tv, care intrase cu 3 secunde inainte mea in service, nu a fost nici o diferenta!
    Am vazut in curs de cateva minute seriozitate, profesionalism si amabilitate. Angajatul ce se ocupa se reparatia telefonului/ ecraul vedetei era serios spre morocanos si asta m-a pus putin pe ganduri. Dar cand a venit randul meu brusc s-a luminat la fata si extrem de amabil mi-a explicat ce solutie imi recomanda, de ce imi recomanda acel lucru, rata de retur pentru produsul respectiv si garantia. Apoi a devenit iar serios-morocanos cand a inceput reparatia telefonului meu.
    Atunci am inteles transformarile: era serios – morocanos adica concentrat din dorinta de a face totul perfect pentru ca avea o responsabilitate. Daca pun la socoteala si volumul mare de munca (au mai venit doi clienti cat am stat acolo) e de inteles ca asta ii face uneori pe oameni sa uite sa zambeasca sau sa fie extrem de prietenosi. Dar mie tocmai asta mi-a placut:: respectul pentru detalii, atentia deosebita, faptul ca nu fac rabat de calitatea serviciilor si responsabilitatea pentru obiectului aflat in mainile lor.

    Asa ca nu va ingrijorati (cum am facut eu) si nu ii judecati din prima. E foarte posibil sa ramaneti placut surprinsi dupa cele 5 minute de tacere cand devin minutiosi, concentrati si atenti sa va schimbe ecranul.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Oana P.
    acum 6 ani

    Recomand cu caldura, un profesionist desavarsit. Am fost de mai multe ori, cu diverse probleme si de fiecare data am fost uimita de rapiditatea si calitatea serviciilor. Am primit intotdeuna sfaturi si si-a gasit timp mereu sa-mi explice in detaliu despre problema aparuta si cea mai buna metoda de rezolvare. Am incredere maxima in serviciile oferite si recomand tuturor.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Domitian B.
    acum 7 ani

    Echipa grozava, servicii rapide, preturi bune.

  • Selaru M.
    acum 7 ani

    Super seriozitate

  • DENIS B.
    acum 7 ani

    Profesionalism și seriozitate!

  • Vannys
    acum 7 ani

    Servicii de inalta calitate!!! RECOMAND

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim pentru review!
  • Catalin N.
    acum 7 ani

    Oameni foarte priceputi. Sper sabfie un business de succes si pe viitor

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim!
  • Vlad P.
    acum 7 ani

    Recomand pentru orice produs Apple !!!

    Ps : Felicitari pentru noul sediu

Recenziile sunt închise.