Impact Shop EGROS

Se încarcă...

2.218 recenzii la „Impact Shop EGROS”

Excelent
5
2.218 recenzii
5
4
3
2
1
  • Mihai B.
    acum 2 ani

    Am schimbat bateria la un telefon.
    Am cumparat telefon nou de la ei. M-au ajutat si cu mutarea datelor.
    Rapid si fara costuri suplimentare
    Va recomand ca fiind profesionisti si seriosi.

  • Mariana L.
    acum 2 ani

    Băieți foarte primitori!
    M-au ajutat sa îmi transfer datele de pe telefonul vechi pe cel nou fără nici un cost. Recomand 100%

  • Alexandra M.
    acum 2 ani

    Servicii de buna calitate și personal de 5 stele(Ștefan și Alex)recomand 100%

  • Straciuc M.
    acum 2 ani

    Desi nu aveam pliantul cu reducere, mi ai scazut din pret 20% fara probleme. Rapizi, preturi accesibile, un loc in care revin

  • Bogdan T.
    acum 2 ani

    Am fost foarte mulțumit de experiența mea de cumpărare de la acest magazin. Personalul a fost amabil și dispus să mă ajute cu orice întrebări aveam, iar produse de calitate buna și la un preț excelent.

  • Rusov A.
    acum 2 ani

    Recomand serviciile magazinului ImpactShop. Sunt foarte profesionisti si au o gama variata de produse. Gasesti aici de toate: telefoane, huse, folii, incarcatoare + service telefoane. 5 stele!

  • Geanina O.
    acum 2 ani

    Servicii de cea mai bună calitate! ✅
    Angajați foarte amabili și prompți! 💯 …

  • Tudosa A.
    acum 2 ani

    Cele mai bune servicii! Am venit impreuna cu sotia sa imi repar telefonul, iar angajatii si’au dat seama ca e ceva in neregula cand un barbat vine impreuna cu sotia sa isi lase telefonul la reparat. Am venit a doua zi sa il ridic, iar acestia mi’au spus ca nu se mai poate face nimic cu el! Nu doar ca mi’au salvat casnicia, dar si viata! Multumesc Impact Shop!

  • Victoria C.
    acum 2 ani

    Este un magazin cu servicii de calitate, personal respectuos și amabil, întotdeauna pregătit să deservească clienți în funcție de nevoi, buget personal. Mi-am pus o sticla de protecție, iar personalul a fost foarte drăguț cu mine. Sunt foarte mulțumită de serviciile oferite.

  • BIRSAN R.
    acum 2 ani

    Am fost foarte mulțumit de serviciile acestui service de reparații! Oameni primitori și serveabili, care au dat dovadă de seriozitate și ales profesionalism! Recomand cu încredere!
    Roman Emil

Recenziile sunt închise.