iDroid - Service & Accesorii

Se încarcă...

1.728 de recenzii la „iDroid - Service & Accesorii”

Excelent
4.8
1.728 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Cicoare L.
    acum 6 ani

    Foarte prompti si de cuvânt! Am fost un gps pentru actualizare gps, mi l-au actualizat in 2 ore. Recomand !

  • Denisa G.
    acum 6 ani

    iDroid Solution ,calitate și seriozitate în tot ceea ce înseamnă reparații. Va recomand sa va decodati,reparați cu cea mai mare încredere.

  • Heart T.
    acum 6 ani

    Foarte multumit! Am schimbat display-ul pretul a fost rezonabil. Am beneficiat si de discount pentru folie. Profesionalism si rapiditate.

  • Dănuț G.
    acum 6 ani

    Foarte amabili si rapizi, mi-au reparat 2 telefoane, sticla la samsung S9 si mufa incarcare la samsung A5 2017 la un pret foarte bun fata de competitie!

  • Koko A.
    acum 6 ani

    Am reparat la ei un Televizor Samsung 4K , am primit garantie 1 an si la cel mai bun pret fata de restul la care am intrebat.
    Sunt foarte multumit!

  • Ionel D.
    acum 6 ani

    Am fost de curând l băieți m-au ajutat cu reparația unui Huawei p30, mi-au înlocuit display-ul pe loc și am primit și o folie gratis. Recomand iDroid!

  • Alex C.
    acum 6 ani

    Mi-au reparat TV-ul dupa ce am fost cu el la toate service-urile din Timisoara si la toti depanatorii de cartier si nimeni nu i-a gasit defectul. Se vede ca au experienta in acest domeniu.
    Recomand!!!

  • Medve A.
    acum 6 ani

    Baietii de la service au fost foarte amabili, si au lucrat foarte rapid. Desi componenta inlocuita a cedat, ei si-au respectat garantia si au remediat problema a 2-a oara, gratis. Telefonul nu prezinta urme de desfacere. Intr-un cuvant, foarte buni. Recomand.

  • Dario S.
    acum 6 ani

    Recomand cu caldura! Am schimbat display-ul la s9 plus la un pret foarte bun am fost primita cu amabilitate , am inteles exact care a fost defectul si cum se poate face mai mult baietii au fost promti si corecti!! Revin cu drag oricand mai am o problema!! Incercati cu incredere!!

  • Vasile C.
    acum 6 ani

    Cei mai buni! Mi-au reparat telefonul de mai jos in mai putin de o ora. Multumesc baieti!

Recenziile sunt închise.