iDroid - Service & Accesorii

Se încarcă...

1.728 de recenzii la „iDroid - Service & Accesorii”

Excelent
4.8
1.728 de recenzii
5
4
3
2
1
  • vio V.
    acum 2 ani

    Un service profesionist, cu personal super cu bun simt, am fost cu un PS 4 la reparat la care sa ars procesorul, a fost schimbata placa baza de 2 ori și a 2 ora au schimbat-o în garanție, deoarece s-a stricat în garantie, nu au încercat sa negocieze sau sa ma prosteasca cum se mai întâmplă în alte părți. Ii Recomand în caz ca aveți nevoie de un service profesionist.

    Răspunsul proprietarului
    Bună Vio Violeta, ne bucurăm mult că te-ai simţit respectată şi că serviciile noastre profesioniste ți-au fost de ajutor. Noi suntem mereu disponibili cu drag pentru clienții noștri. Mulțumim pentru recomandare! 😊 Ing Ungureanu Daniel iDroid …
  • mirela S.
    acum 2 ani

    iDroid a salvat ziua! După ce am scăpat telefonul meu pe beton și a încetat să se încarce, eram disperată. Am dus telefonul la iDroid și în doar câteva ore au reușit să-l repare complet. Semnalul slab a fost, de asemenea, îmbunătățit. Serviciul lor rapid și eficient merită toată recomandarea mea!

  • Cicoare L.
    acum 2 ani

    Experiență uimitoare la iDroid Timișoara! Bateria iPhone-ului meu 14 Pro Max abia mai ținea 7 ore, iar ei au înlocuit-o în doar 3 ore! Acum telefonul funcționează perfect.
    Recomand cu căldură – rapid, eficient și de încredere!

  • Lala C.
    acum 2 ani

    Salvare incredibilă la iDroid Timișoara! Mi-am scăpat iPhone-ul 13 Pro în apă și nu mai pornea deloc. Echipa iDroid a fost extraordinară – au reușit să-l repare rapid și eficient. Acum telefonul meu funcționează impecabil. Recomand iDroid pentru orice urgență – sunt adevărați profesioniști!

  • Cris L.
    acum 2 ani

    Nu recomand acest service! Atentie mare la condiția dispozitivelor dvs înainte să le încredințați lor! Mi-au înapoiat Tableta cu ecranul crăpat! Bineînțeles că nu și-au asumat responsabilitate…așa ne-ați dat-o 🤷‍♂️ mi-au spus. 👎👎👎👎 …

    Răspunsul proprietarului
    Bună! Tableta a fost preluată cu sticla fisurată vi s-a confirmat în magazin atât de către departamentul de recepție cât și de către tehnician. În plus, fisura se vedea ca nu este recentă deoarece are praf în "microfisura" bună care nu se putea aduna decât în timp prin utilizarea tabletei. Vă așteptăm la magazin în următoarele 2 zile pentru a confirma acest lucru la microscop iar în caz contrar, nu se vede la microscop praf adunat, vă înlocuim sticla pe costurile noastre.
  • adyna A.
    acum 3 ani

    Foarte multumita de idroid

  • Nicoleta F.
    acum 3 ani

    Recomand

  • Ina M.
    acum 3 ani

    recomand

  • Mihai C.
    acum 3 ani

    Recomand

  • Bojoie D.
    acum 3 ani

    Recomand

Recenziile sunt închise.