GSMobile

Se încarcă...

823 de recenzii la „GSMobile”

Excelent
4.6
823 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Paola B.
    acum 1 an

    Nu recomand sub nicio formă! Am dus laptop de 6000 de lei la curățare, după două zile s-a ars procesorul. Nu au vrut să își asume, nu vor să recunoască. Cu siguranță au schimbat piesele. O sa fac plângere la protecția consumatorului. Cu asta fac ei bani. Duceți produse la ei, schimbă piese fără acordul vostru și vă treziți ca se strică produsul după două zile de folosire. Atitudinea lor este jalnică. Vocabularul le fel. Pagubă de 6000 de lei. O să fac plângeri până dispăreți de piața. Să vă bucurați de piesele furate, foarte mult. În viața asta totul se plătește.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua ! George Ciobanu sunt , administrator al GSMOBILE ! Faceti acuzatii extrem de grave. Nu stiu despre ce vorbiti aici , asa ca va rog sa veniti in magazin cu produsul. Sunteti sigura ca ati fost la noi ?
  • GsmPro R.
    acum 1 an

    De la inceput personal foarte amabil, mi s-a inlocuit sticla la Samsung S23 Ultra in 24 ore, si la un pret mult mai mic decat as fi inlocuit display complet.
    Recomand cu caldura!!

  • Dorica P.
    acum 2 ani

    Bine

  • Dilini T.
    acum 2 ani

    Pret foarte bun si rapid

  • gabi L.
    acum 2 ani

    Servicii ireprosabile

  • dragomir D.
    acum 2 ani

    Super buni

  • Joghiu D.
    acum 2 ani

    Personal amabil

Recenziile sunt închise.