GSMobile

Se încarcă...

823 de recenzii la „GSMobile”

Excelent
4.6
823 de recenzii
5
4
3
2
1
  • mailman S.
    acum 3 ani

    A doua vizită – august ’22 – Aplicația nu permite mai mult de o recenzie de persoană. :
    Telefonul meu părea să funcționeze încet și o fereastră pop-up misterioasă spunea „Virus”. L-am dus la tipii ăștia și au verificat-o și au spus că totul este bine, nu vă faceți griji. Nu m-au taxat. 👍😁
    – – –
    Prima vizită – 2021 – Mi-am reparat portul de încărcare la un magazin, iar tipul a stricat unul dintre conectori și mi-a scurtcircuitat bateria. Tocmai m-am dus la GSMobile și l-au reparat foarte repede și corect. Au 4 tehnicieni care lucrează împreună cu 2 recepționeri. Un bonus a fost faptul că și-au onorat oferta inițială chiar dacă costul final a fost mai mare.
    P.S. Engleza lor era foarte bună și nu am avut probleme să comunic cu ei.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumesc foarte mult!!Tradus de Google・Vezi conținutul original (engleză)
  • laik C.
    acum 3 ani

    Personal amabil

  • George S.
    acum 3 ani

    Profesioniști…

  • Marcel R.
    acum 3 ani

    Recomand cu încredere!

  • Nicusor V.
    acum 3 ani

    Sunt foarte multumit

  • Misu N.
    acum 3 ani

    Calitate, preț, promptitudine!

  • Nelu A.
    acum 3 ani

    Mi au furat piese din leptop erau mai noi și miau pus piese mai vechi

    Răspunsul proprietarului
    Buna seara domnul “leptop”! Nu stim cine sunteti…la ce anume va referiti…nu sunteti in baza noastra de date!
  • ada
    acum 3 ani

    Buna seara ! Cam cat dureaza inlocuirea display ului la un samsung ? Multumesc.

  • Rares B.
    acum 3 ani

    Service bun,mai multe opțiuni de calități de ecrane,preturi bune și reparare rapida

  • Nicu P.
    acum 3 ani

    Dus telefonul cu sticla display fisurată abia vizibil pentru înlocuire, m-au sunat că nu riscă să facă asta și mi l-au înapoiat cu sticla țăndări. „Așa l-ați adus”, a fost replica unei domnișoare.
    A se evita.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! George Ciobanu sunt, administrator al GSMOBILE! V-ati prezentat la noi cu telefonul al carei sticle era sparta! Tehnicianul a constatat ca aceasta a mai fost inlocuita, iar colega noastra v-a comunicat ca exista riscul ca display-ul sa cedeze la inlocuirea sticlei! In urma celor comunicate, dumneavoastra ati ales sa ne sanctionati cu aceasta recenzie. In speranta ca, scopul dv nu este de a denigra activitatea unor oameni care chiar muncesc si pretuiesc activitatea lor, ne aratam intentia de a va ajuta si de a rezolva pozitiv aceasta situatie! Multumim pentru intelegere!

Recenziile sunt închise.