Gsm Zone - Service & Accesorii

Se încarcă...

4.056 de recenzii la „Gsm Zone - Service & Accesorii”

Excelent
4.9
4.056 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Heres C.
    acum 1 an

    Serviciile echipei de la “ Gsm Zone “ Iasi s-au ridicat la nivelul așteptărilor. Am apelat la gsm zone pentru schimbarea acumulatorului vechi cu un acumulator nou original la un Iphone 12. Totul a fost transparent, mi s-a prezentat data fabricarii acumulatorului nou, fiind lot 2024, iar tot ce am intrebat mi s-a explicat amanuntit. Am 10 zile de cand e schimbat acumulatorul la iphone 12, iar performatele sunt semnificativ mai bune fata de bateria cea veche. In concluzie, merita sa repari telefonul la gsm zone pentru ca lucreza cu compenente si echipamente originale Apple!

    Răspunsul proprietarului
    Bună seara! Apreciem mult feedback-ul dvs! Mulțumim pentru ca ați apelat la serviciile noastre! Oricând vă stăm la dispoziție!
  • Ionut D.
    acum 1 an

    Servicii de foarte buna calitate, huse foarte calitative

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim mult pentru feedback, apreciem! Ne bucuram că am putut ajuta! O zi frumoasă să aveți!
  • Maxim G.
    acum 1 an

    Sunt mulțumit pentru serviciile acordate recomand foarte mult

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim mult pentru feedback, apreciem! Ne bucuram că am putut ajuta! O zi frumoasă să aveți!
  • Prizrak S.
    acum 1 an

    Nota 10. Pe scurt: am aruncat cu telefonul într un perete, ecranul nu mai functiona deloc, in niciun fel. Pretul displayului era 1200 lei, totul inclus. Urma sa vin sa il iau cand era gata, intre timp baietii l au verificat si au constatat faptul ca displayul nu era defect, ci doar se deconectase mufa de pe placa de baza. In final baietii m au taxat doar cu 200 de lei iar telefonul era ca inainte. Puteau foarte simplu sa ma arda de bani, sa puna displayul nou si sa dau 1200 lei. Felicitari. Mi ati castigat increderea si recomandarile de acum incolo.

  • Sebastian C.
    acum 1 an

    Am schimbat bateria și difuzorul de jos iPhone 12 Pro Max , am sunat cu câteva zile înainte am făcut programarea pe sâmbătă, reparația a durat în jur de 2 ore telefonul impecabil piese originale super profesioniști din toate punctele de vedere, 5 ⭐️meritate.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim mult pentru feedback, apreciem! Ne bucuram că am putut ajuta! O zi frumoasă să aveți!
  • Casper
    acum 1 an

    Singura problemă a fost greșeala mea, că am ajuns târziu și nu a putut fi reparat produsul vineri. Nu faceți ca mine, veniți de dimineață de la 9. Personalul de la recepție foarte drăguț, reparația conformă, revin cu comentarii dacă descopăr ulterior ceva. Deocamdată perfect. Aș da o stea în plus pentru câinele uneia dintre domnișoarele de la ghișeu 🙂

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Multumim mult pentru feedback! Apreciem!
  • Andreea A.
    acum 1 an

    Service-ul GSM Zone a fost o alegere perfecta pentru mine.Ofera servicii profesioniste pentru telefoane moderne. Recent, am trimis telefonul pentru a inlocui bateria cu alta baterie originala, evident, pentru iPhone 11 Pro Max la ei. Personalul lor este extrem de amabil și profesionist, iar rezultatele au fost remarcabile. Bateriile înlocuite funcționează perfect, iar prețurile practicate sunt corecte și accesibile. Recomand cu încredere acest service tuturor celor care caută servicii de calitate pentru telefoanele lor. Este super să știi că există locuri unde tehnicienii se preocupă cu adevărat de nevoile clienților și oferă soluții eficiente. Sunt din alt oras si ei au trimis TNT sa ridice telefonul si dupa 2 zile il aveam inapoi. Multumesc mult, tineri profesionisti si va recomand cu drag tuturor prietenilor mei. Multumesc mult Andreea + Andreea….de la Andreea din Brasov. Kiss.Foarte bune boomboanele insotitoare ale coletului. =)))) PS M-au vazut „amarata” ca nu aveam si mi-au trimis si o cheita de deschis trapa pentu cartela. =))) Tare draguti, baieti, multumesc !!!! Chiar nu aveam asa ceva.=))

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua! Mulțumim mult pentru tot feedback-ul dvs! Apreciem! Ne bucuram ca am avut oportunitatea de a ajuta. O sa transmitem colegelor noastre Andrele 😁👍 …
  • George G.
    acum 1 an

    Excelente servicii! Excelente produse. Personal amabil și calificat. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim mult pentru feedback, apreciem! Ne bucuram că am putut ajuta! O zi frumoasă să aveți!
  • Popescu C.
    acum 1 an

    Multumit de reparatie, comunicare, de intregul proces.

    Inlocuit placa de baza + carcasa iPhone 14Pro ca urmare a unui soc

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim mult pentru feedback, apreciem! Ne bucuram că am putut ajuta! O zi frumoasă să aveți!
  • Elisei A.
    acum 1 an

    Am fost acum 5 ani prima oara la ei si s-au comportat exemplar atunci, era echipa de pe tudor mai la inceput, aveau preturi mai decente.

    Acum este total alta poveste. Am fost saptama asta sa schimb sticla de la camera pe spate la un Pixel 7a. Am sunat la ei si ziceau ca nu au de unde sa faca rost ei de sticla si sa caut sa imi comand eu de undeva si mi-o schimba ei. Zis si facut, mi-a ajuns sticla la camera ( 8 ron) si m-am dus sa o dea jos pe cea veche si sa o puna pe cea noua. Cand am ajuns au zis baietii ca sunt prea ocupati ca sa il faca in ziua respectiva si ca daca vreau sa il las o zi la ei iar costul pentru inlocuire este 150 de ron. Nu zic, probabil chiar erau aglomerati, dar 150 de ron pentru manopera de 15 minute?? Am fost pana la urma la un alt service de telefoane din pacurari care mi-a schimbat sticla in aceeasi zi si m-a costat doar 20 de ron.
    Inainte de a merge la ei sa va rezolve ceva, cereti oferte in mai multe locuri, nu zic, poate pentru anumite lucruri se merita, dar pentru o sticla de camera spate … 150 ron?!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua. Marian Abutoaiei sunt, administratorul Gsm Zone. Aveți dreptate, pentru dvs. probabil suntem scumpi. Fiecare client are criteriile și prioritățile lui. Alții vor calitate, alții garanție, alții au probleme complexe ce în alte service-urile nu au reușit să le rezolve. Poziționarea noastă pe piață are ca focus principal calitatea, ca dovada ca avem cele mai multe recenzii din România ca și service gsm. Suntem Service Autorizat Apple și certificat WISE, tehnicieni certificați și multa tehnologie. Timpul și expertiza noastră nu vine la prețuri de 20 lei, așa cum doriți dvs. Nu suntem genul de service pe care-l doriți dvs. Noi ne adresam clienților care vor calitate, garanție și încredere. Așa ne poziționam noi pe piață. Dacă dvs pe viitor o sa găsiți un alt service care să vă facă operațiunea cu 10 lei, o să considerați și service-ul Gsm cu 20 lei ca e scump! Pentru dvs contează prețul cel mai mic, pentru alții nu, contează altceva. O zi frumoasa sa aveți!

Recenziile sunt închise.