Gsm Zone - Service & Accesorii

Se încarcă...

4.056 de recenzii la „Gsm Zone - Service & Accesorii”

Excelent
4.9
4.056 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Stefania L.
    acum 2 ani

    Numai cuvinte de lauda, mi-au inseninat ziua! Pe langa profesionalism, am apreciat bunatatea si ajutorul primit din partea angajatilor. Nota 20!! Ma inclin! 🙏🏼 …

    Răspunsul proprietarului
    Bună seara! Mulțumim mult pentru feedback-ul dvs.! Apreciem! Ne bucurăm că am avut oportunitatea să vă ajutam!
  • Iulian B.
    acum 2 ani

    Impresionat de transparenta oferirii unei soluții de transfer de date care a fost gratis . Felicitări manager-ului cu care am discutat. Voi mai reveni!

    Răspunsul proprietarului
    Și noi mulțumim! Ne bucurăm că am avut oportunitatea să vă ajutam!
  • Radu M.
    acum 2 ani

    Pentru o constatare(reparația costa mai mult decât prețul telefonului)50lei.Preț comunicat DUPĂ constatare,nu înainte.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua domnule Maximov. Marian Abutoaiei sunt administratorul Gsm Zone. Am luat la cunoștință de situația dumneavoastră. Colegii mei au procedat corect. Ați fost informat de la intrarea în service de condiții. S-a făcut constatarea. Am descoperit ca pe lângă problema cu display-ul aveți probleme și cu bateria care era umflată. Cei 50 lei nu se achitau dacă era efectuată operațiunea. Dacă mai sunt și alte detalii, vă stau la dispoziție, 0729300300. Am încercat sa va contactez, nu am reușit.
  • catalina C.
    acum 2 ani

    Mi-au reparat un telefon in 2 zile.Desi a fost cam scumpa reparatia, apreciez profesionalismul lor si ii recomand cu drag.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, multumim mult poentru feedback-ul dvs. Apreciem!
  • Mioara D.
    acum 2 ani

    Va mulțumesc, pentru promptitudine, seriozitate și calitatea serviciilor. Sunteți o echipa minunata!

  • Narcis P.
    acum 2 ani

    Servicii de calitate…dar se așteaptă prea mult ca să-ți vină rândul, dar parcă dinadins o fac.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim mult pentru feedback, apreciem! Ne bucuram că am putut ajuta! O zi frumoasă să aveți!
  • Raluca
    acum 2 ani

    Mi-am scăpat telefonul în găleata cu clor și nu credeam ca o sa mai fie reparat. Cei de la gsm imediat s-au ocupat și pana seara mi l-au reparat. Nota 10

    Răspunsul proprietarului
    Saru mana! Mulțumim mult pentru feedback-ul dvs.! Apreciem! Ne bucurăm că am avut oportunitatea să vă ajutam. O zi frumoasa să aveți!
  • Bogdan
    acum 2 ani

    Servicii de calitate. Au inteles ca nu sunt din Iasi si au rezolvat problema pe loc. Recomand!

  • Gabriel G.
    acum 2 ani

    Totul a fost perfect, comunicare ok, explicarea problemelor întâlnite și soluții pe măsura ptr remedierea lor cât mai buna.Telefonul s-a întors ca nou

    Răspunsul proprietarului
    Bună dimineața, multumim mult pentru feedback dvs! Apreciem!
  • ana M.
    acum 2 ani

    Foarte amabil băiatul blond care m-a preluat pentru rezolvarea problemei. Un mediu plăcut! Keep up, guys!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim mult pentru feedback-ul dvs., apreciem! Weekend placut!

Recenziile sunt închise.