Gsm Zone - Service & Accesorii

Se încarcă...

4.056 de recenzii la „Gsm Zone - Service & Accesorii”

Excelent
4.9
4.056 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Manuela B.
    acum 7 ani

    Multumesc pentru promptitudine, profesionalim, empatie, dedicare si atentie acordata desi era ora inchiderii.

  • Robert D.
    acum 7 ani

    Sunt foarte multumit de serviciile oferite de GSM ZONE, Promptitudinea rezolvarii problemelor si amabilitatea angajatilor. Recomand!!

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim! Va multumim mult pentru feedback! NOU! Am lansat primul serviciu de PICK-UP and DELIVERY din Iasi! Special pentru clientii nostri! Va putem prelua de acasa (telefonul / tableta / laptop-ul), le reparam, le returnam! Mai multe detalii: shorturl.at/ctxX5 (Translated by Google) Thank you!
  • David C.
    acum 7 ani

    Am mers cu o problemă la mufa de încărcare și am rezolvat în cel mai scurt timp. Recomand Gsm Zone deoarece oferă servicii de calitate!

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucuram ca am putut sa va ajutam!
  • Carmen P.
    acum 7 ani

    Am fost la ei cu un telefon plin de viruși. În 2 ore mi-au salvat si datele, au rescris softul si merge perfect. Oameni foarte draguti

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim mult pentru feedback! NOU! Am lansat primul serviciu de PICK-UP and DELIVERY din Iasi! Va putem prelua de acasa (telefonul / tableta / laptop-ul), le reparam, le returnam! Mai multe detalii: shorturl.at/ctxX5
  • Ligia F.
    acum 7 ani

    Sunt foarte mulțumită de experiența cu GSM Zone Iași. Mi-au înlocuit display-ul la telefon, iar acum e ca nou. Personal amabil, loc plăcut. Recomand.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim! Va multumim mult pentru feedback! NOU! Am lansat primul serviciu de PICK-UP and DELIVERY din Iasi! Special pentru clientii nostri! Va putem prelua de acasa (telefonul / tableta / laptop-ul), le reparam, le returnam! Mai multe detalii: shorturl.at/ctxX5 (Translated by Google) Thank you!
  • Dobrosenschi D.
    acum 7 ani

    Chiar daca nu a fost folia de la ei cumparata, au montat o excepțional ! Încadrată perfect in husa 360° pe care o aveam! Mulțumesc. recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim mult pentru feedback! NOU! Am lansat primul serviciu de PICK-UP and DELIVERY din Iasi! Special pentru clientii nostri! Va putem prelua de acasa (telefonul / tableta / laptop-ul), le reparam, le returnam! Mai multe detalii: shorturl.at/ctxX5Multumim! (Translated by Google) Thank you!
  • Budeanu E.
    acum 7 ani

    Foarte profesioniști! Mi-au rezolvat telefonul in câteva minute . foarte drăguți si amabili . le mulțumesc fetelor pentru răbdare

  • Tiberiu B.
    acum 7 ani

    O experiență minunată, oameni deschiși la recepție, timpul așteptat e cel spus de ei, iar calitatea la prima vedere după contactul cu sticla nouă a telefonului este una foarte satisfăcătoare!
    Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim mult pentru feedback! NOU! Am lansat primul serviciu de PICK-UP and DELIVERY din Iasi! Va putem prelua de acasa (telefonul / tableta / laptop-ul), le reparam, le returnam! Mai multe detalii: shorturl.at/ctxX5
  • Dan M.
    acum 7 ani

    recomand acest gsm cu toată încrederea, au fost destul deschiși, au lucrat profesioniști la telefonul meu care era distrus, dar cu ajutorul gsmzone și tehnicianului Daniel am rezolvat orice problema! recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim! Va multumim mult pentru feedback! NOU! Am lansat primul serviciu de PICK-UP and DELIVERY din Iasi! Special pentru clientii nostri! Va putem prelua de acasa (telefonul / tableta / laptop-ul), le reparam, le returnam! Mai multe detalii: shorturl.at/ctxX5 (Translated by Google) Thank you!
  • Buzuc Ș.
    acum 7 ani

    Nu recomand
    Am dat căștile mele, aveau defecțiuni la jeck , după ce le-am luat de la service au lucrat fix 2 săptămâni , după iar sunetul a dispărut complet.

    Răspunsul proprietarului
    Buna seara, idiferent ce problema aveti beneficiati de garantie. Va asteptam. V-am identificat in sistemul nostru, ati lasat produsul pe 23 martie , pe 25 au fost gata si v-am sunat, pe 26 le-ati ridicat, deci cu siguranță nu a star 2 săptămâni după cum menționați. Ați venit la noi, ați solicitat sa va ajutam. V-am transmis ca ceea ce ați solicitat este o improvizație și ca nu o sa țină.

Recenziile sunt închise.