Gsm Zone - Service & Accesorii
Servicii RAPIDE, de CALITATE cu GARANTIE! Reparăm 98% din probleme! Peste 3000 de recenzii cu 4.9 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️. Repară dispozitive Samsung, Apple, Huawei, Google Pixel. Servicii: Înlocuire ecran, Înlocuire baterie, Reparații software. Oferă prețuri de la 300 RON și garanție 12 luni.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
4.056 de recenzii la „Gsm Zone - Service & Accesorii”
Excepțional! O experiență care a depășit cu mult așteptările mele!
Sunt extrem de pretentios cand vine vorba de gadget-urile mele. Ma informez dinainte si aleg cea mai buna solutie la nivel national cand repar ceva, indirefent ca e vorba de masina sau telefon.
Cu toate acestea, pot spune că experiența mea cu GSM ZONE din Iasi a fost una excepțională.
Am avut de inlocuit o baterie Samsung, insa din ce am vazut, fac orice tip de reparatie la orice tip de telefon. Au clienti care trimit telefoane din toata tara.
De la primul contact cu echipa, am fost uimit de nivelul de profesionalism și de comunicarea excelentă pe care au oferit-o. Reprezentanții service-ului au fost mereu la un telefon distanță sau prezenti pe whatsapp pentru a-mi răspunde la întrebări și pentru a mă ține la curent cu progresul reparatiei telefonului.
Dar ceea ce m-a impresionat cu adevărat este atmosfera din service si atenția la detalii pe care o acorda telefonului, verificand totul cu cea mai mare grijă și precizie.
Rezultatul a fost un telefon care funcționa exact ca în momentul achiziției.
Eu revin aici de-o mai fi nevoie, de aceea iti recomand cu toata increderea GSM ZONE, mai ales daca esti pretentios si cauti o experiență de service de înaltă calitate. Nu doar că vei primi telefonul în stare perfectă, dar vei simți că esti tratat cu respect și profesionalism. Cu siguranță, nu vei regreta!
Timpul de reparare a fost scurt, au terminat chiar mai repede decat mi-au comunicat la inceput si costul a fost surprinzător de rezonabil, raportând calitatea excepțională la preț.
Bravo echipei GSM ZONE pentru munca voastră și pentru standardul înalt pe care îl stabiliți în randul service-urilor GSM din Romania.
Cei 25 de ani pe care tocmai ii impliniti isi spun cuvantul. La multi ani!
am apelat la acest magazin probabil detinut de basarabeni (nu cred ca ei cunosc limba romana foarte bine) pentru a demonta un ecran ce l’am montat si care nu era prea bine lipit din diferite motive si am vrut sa il repare cineva cu experienta. Mi-au spus ca politica firmei este de a nu repara dupa ce un client a umblat in telefon…Adica meseriasii lui peste repara numai ce vine de la alta firma stricat sau cum? Suntem toti idioti ? NU cred! era o doamna foarte amabila si …atit…
Deci : Serviciile de la iei is foarte foarte bune ! In nici o saptamana luat de acasa,reparat,si adus iar acasa (Bacau-Iasi) + o folie fata gratis,ca asa era atunci promotia 😊
Nimic de reprosat. Iti raspund la telefon imediat,te tine la curent cu reparatia,un pret foarte bun,rapizi,siguranta produsului…si multe alte lucruri bune de spus despre iei. Mi au reparat telefonul de nota 10+,impachetat foarte bine..cu stickere cu mesaje si chiar si cu o bomboana raffaello ! Care a contat sincer chiar foarte mult. Am reparat diverse lucruri,dar nici o data n am primit produsul asa cum mi l au dat iei. Servesc clienti exact cum trebuie ! Bravo ! Felicitari ! Tineti o tot asa ! Sper sa nu am vreun incident la vreun lucru de al meu dar daca doamne fereste se intampla cu siguranta revin la voi cu drag si recomand cu drag la toata lumea !
Nu recomand acest GSM. La prima vedere am crezut ca mi au rezolvat problemele. Dar acum cand am avut nevoie de laptop pentru licenta. Dau sa ma confrunt cu mai multe probleme decat inainte. Domnul care mi a reparat , dupa ce ca am dat o gramada de bani. Au vazut ca nu prea ma pricep si ce au zis, ca le merge cu mine. Mi au reinstalat un windows ul care nu are cheie de licenta. Si nu pot nici macar sa folosesc word-ul. De acum trebuie sa mai dau eu iar o sumedenie de bani, sa l fac din nou. Macar inainte sa l repare din cauza ca rula greu funcționa word- ul, acum nici ala nu mai functioneaza. Foarte urat din partea dumneavoastră. Nu recomand!!!!!
Am schimbat bateria la telefonul vechi deoarece se tot restarta. Dupa cateva zile, am observat ca problema persista. Am adus telefonul a doua oara in service sa vedem ce probleme sunt. Se pare ca tot bateria era problema. Au schimbat-o baietii pe garantie, nicio problema pana aici.
Cand iau telefonul, zgariat display-ul. Nu e vina lor, nu le-au iesit pozele de intrare bine practic nu pot sa fac nimic, lucru spus direct. S-au oferit sa imi puna o protectie de ecran gratis, dar e putin cam tarziu.
Atitudinea tipului de la receptie este de apreciat, nu e vina lui.
Nu zic ca nu isi fac treaba bine sau altceva, doar ca mie nu mi se pare fairplay sa aduc telefonul intact si sa plec cu el zgariat. Ghinion cum ar spune unii.
Later edit.
E comic cum tonul administratorului s-a schimbat asa mult de la apelul telefonic. Cum ziceam si la telefon, nu ma astept la nimic, doar niste scuze. Dar evident ca eu, clientul rau intentionat, vreau sa imi schimb x si y pe cheltuiala voastra, deoarece motive, sa dam bine. Si la faza cu pozele, te-as ruga sa le postezi daca tot zici ca sunt asa bine puse la punct. In fine, risipa de energie. Numai bine✌️
P.s. in continuare, nu doresc nimic de la voi🫡
am venit printr-o recomandare, profesionalism, n-a durat mult. Bine si interiorul arata asa iti da o atmosfera de aia misto da important e ca iti repara eficient ce ai nevoie si intr un timp relativ scurt si nu am avut probleme la pret. Bine aia e preturi o sa fie oriunde da macar ti l repara calumea. a da mi o reparat ei cv si o avut o mica problema dupa dar avand garantie s au ocupat baietii imediat no problemito no extra cost. Spor!
Am folosit serviciul de pick-up din alt oras, totul a decurs impecabil, am avut ghinionul sa trimit device-ul Vineri, el ajungand Luni deoarece partenerii nu livreaza in weekend. In schimb, din momentul intrarii in service si pana la finalizarea lui a durat doar 24 de ore, avand 3 operatiuni (schimbat: Ecran, baterie si sticla spate) ceea ce mi-a aratat cat de profesionisti sunt. Am fost informat tot timpul despre statusul reparatiei, deasemenea mi-a fost oferita si reducere cu toate ca eu nu stiam de ea, ceea ce arata ca sunt acolo pentru clientii lor. 10/10 pentru tot ceea ce au de oferit.
O experiență excelentă. Reparat telefonul și un MacBook. Repede și bine.
Profesionalism la superlativ!
Am trimis un produs pentru reparatii, din partea cealalta a tarii, pentru simplu fapt ca am fost tratat cu respect si maxima transparenta. Am interactionat cu magazine de profil din orasul meu cat si din Bucuresti, dar in nici unul nu am fost servit ca aici. Cat de bine si-au facut treaba, asta ramane de vazut in perioada ce va urma, iar daca sunt reclamatii de facut, cu siguranta le voi face.
PS Asa cum am perceput bandul d-voastra, din scurta interactiune avuta, cat politica de promovare pe care ati abordat o, cu siguranta un brand national n-ar fi rau!
Am dus un telefon cu probleme de semnal gps primit inapoi cu diagnosticul: „nu s-a putut repara”, si atat, fara nicio precizare de ce nu s-a putut repara, ce a fost defect pe placa, ce s-a incercat (daca s-a incercat ceva). Si am mai si platit o taxa de „neputut” in valoare de 50 lei, fara sa primesc un diagnostic complet si corect. Sunt de acord cu taxa de constatare, dar cand primesti un diagnostic complet, nu pentru „neputut”. Eu sunt indreptatit sa cred ca nici macar nu l-au desfacut din moment ce nu am primit un diagnostic complet. L-am dus apoi la service-ul de vizavi (Gadget Shop) si acolo mi-au spus un diagnostic complet, procesor partial defect, dupa ce au inlocuit deja integratele raspunzatoare de pozitionarea gps. In concluzie, recomand Gadget Shop, unde este un profesionist care stie si sa lucreze pe placa, nu doar sa inlocuiasca display-uri si capace de sticla din spatele telefoanelor (cum sunt la GSM Zone), pentru care nu prea trebuie sa gandesti!
Later edit:
Dupa cum a promis, domnul administrator chiar a corectat situatia si schimb numarul stelutelor de la 1 la 3 astfel: 1 pentru angajati, 5 pentru administrator=>media 3.