Gsm Zone - Service & Accesorii

Se încarcă...

4.056 de recenzii la „Gsm Zone - Service & Accesorii”

Excelent
4.9
4.056 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Simona Ș.
    acum 3 ani

    Cei mai buni!
    Seriozitate maximă și eficiență!
    Mulțumesc frumos Tudor!⭐

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim mult pentru feedback-ul dvs! Și Tudor vă mulțumește!
  • Alexandra D.
    acum 3 ani

    Am doar cuvinte de apreciere pentru acest service.
    Nu regret nicio clipa faptul ca am ales serviciile dvs. Sunteti cu adevarat profesionalisti.
    Eu fiind din Satu Mare, nu aveam incredere sa trimit ceasul in tara, insa vazand multumiea de recenzii pozitive, am prins curaj.
    Initial le scrisesem un mail, iar apoi m-au contactat ei. Au fost extrem de amabili si mi-au oferit toate detalii despre reparatie, pret, etc.
    Felicitari angajatilor vostri, a fost o placere sa comunic cu ei.
    Curierul a fost trimis de catre cei de la Gsm, iar transportul a inclus in pret.
    Ceasul meu arata destul de avariat, insa acum datorita voua functioneaza perfect! As putea spune ca este ca nou.
    Cu siguranta voi apela la voi si cu alta ocazie, si va voi recomanda prietenilor. Succes in tot ceea ce faceti!

    Răspunsul proprietarului
    Bună seara! Mulțumim mult pentru feedback-ul dvs! Apreciem! Ne bucurăm că am avut oportunitatea să vă ajutam!
  • Costi M.
    acum 4 ani

    Sunt cei mai rapizi , mai buni , mai ieftini. 👍🏻 …

    Răspunsul proprietarului
    Multumim mult! Apreciem, feedback-ul dvs.!
  • Gherghina C.
    acum 4 ani

    Cel mai bun service GSM din Iași!

    Răspunsul proprietarului
    Noi, vă mulțumim! Apreciem pentru că ați ales să fiți clientul nostru! O zi frumoasă să aveți!
  • Rares B.
    acum 4 ani

    Mulțumesc, cel mai tare GSM service din oras .

    Răspunsul proprietarului
    Noi, vă mulțumim! Mulțumim pentru că ați ales sa ne fiți client. O zi frumoasă să aveți!
  • cristina C.
    acum 4 ani

    Angajatii sunt foarte amabili și plini de răbdare.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim mult pentru aprecieri! Sărbători fericite!
  • Octavian H.
    acum 4 ani

    Personal foarte amabil si pregatit. Recomand!

  • Rusu V.
    acum 4 ani

    Foarte mulțumit de serviciile oferite. Recomand!

  • Felix G.
    acum 4 ani

    Recomand cu toata increderea !!! Sunt profesionisti.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim, apreciem!
  • Pompilia M.
    acum 4 ani

    Oameni de un profesionalism aparte. Recomand cu incredere!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim mult pentru aprecieri! Sărbători fericite!

Recenziile sunt închise.