Gsm Zone - Service & Accesorii

Se încarcă...

4.056 de recenzii la „Gsm Zone - Service & Accesorii”

Excelent
4.9
4.056 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Viorel N.
    acum 5 ani

    Cel mai bun service gsm din țară, pe la cate am fost asa primire și profesionalism nu am mai vazut!

  • Don C.
    acum 5 ani

    Toate atuurile: profesionalism, amabilitate, eficiență. Dacă locuiți în Iași, ar trebui să fie primul service la care vă îndreptați în cazul bătăilor de cap cu gadget-ul dumneavoastră.

  • Ioana D.
    acum 5 ani

    Servicii de calitate și personal foarte amabil.
    Sunt foarte prompți și atenți la detalii. Am plecat cu un telefon impecabil de acolo.
    Recomand.

  • Ceica S.
    acum 5 ani

    Servicii de calitate!❤ Am dus 4 laptopuri la ei și pe toate le-au curățat și au reinstalat Windows intr-un timp foarte scurt! Felicitări 💖

  • Spinu F.
    acum 5 ani

    Recomand cu drag,foarte profesioniști și atenți până la cel mai mic detaliu.
    Mă voi întoarce cu plăcere!

  • Vladut B.
    acum 5 ani

    De fiecare dată am rămas cu acceași impresie minunată. Pe partea de servicii am rămas plăcut surprins. Personalul a fost foarte primitor și serviciile au fost super. O să revin cu siguranță ( cel puțin pentru cafea ) 😀

  • Vlad E.
    acum 5 ani

    Super profesioniști, mi-au reparat difuzorul și microfonul unui telefon în mai puțin de 5 minute, totul gratis. Va mulțumesc!

  • Lovin A.
    acum 5 ani

    Profesionisti si foarte de treaba. Mi-au reparat Samsung-ul aproape jumate de ora! Nu am ce reprosa. Am primit si o cafea moca :))))
    PS: misto magazinul!

  • Ciprian R.
    acum 5 ani

    Am reparat un Samsung A31S, contact apa. Mulțumit de servicii, mai e un pic de îmbunătățit comunicarea cu clientul ,,mi sa zis ca ma contactează ei a 2 zi, nu am fost contactat asa ca am sunat eu a 3a zi, și colegul de la telefon nu știa despre ce produs vorbesc,, nu e un capăt de țară, au fost respectuoși suntem oameni si înțelegem. 5 stele !

    Răspunsul proprietarului
    Bună dimineața, multumim mult pentru feedback, apreciem! Marian Abutoaiei sunt, administratorul, am luat la cunoștință cele transmise de dvs. Vă mulțumesc!
  • Ioana D.
    acum 5 ani

    Sunt foarte multumita de serviciile lor! Mi-am spart display-ul la telefon si in cateva zile a fost ca nou. Am primit garanție si o baterie externa gratis! Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Noi mulțumim pentru ați apelat la serviciile nostre! Ne bucuram ca am putut să vă ajutam! Va mai așteptăm pe la noi, si cu alte ocazii! Mai multe despre noi, si cu ce vă mai putem ajuta, găsiți pe website-ul nostru www.gsmzone.ro

Recenziile sunt închise.