Gsm Zone - Service & Accesorii

Se încarcă...

4.056 de recenzii la „Gsm Zone - Service & Accesorii”

Excelent
4.9
4.056 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Gabriel R.
    acum 6 ani

    Foarte multumit de servicii, corecti si serviabili! Profesionisti si , mai rar la noi , abordare la fel de profesionista a clientului!!
    Keep up the good work!!

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim mult pentru feedback! NOU! Am lansat primul serviciu de PICK-UP and DELIVERY din Iasi! Va putem prelua de acasa (telefonul / tableta / laptop-ul), le reparam, le returnam! Mai multe detalii: shorturl.at/ctxX5
  • bianca G.
    acum 6 ani

    Am schimbat la ei la 4 telefoane,3 din gama iphone si 1 samsung s6 edge bateriile si sitele de la iphone uri. Sunt foarte multumita de serviciile lor. Informatiile corect transmise. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim mult pentru feedback! NOU! Am lansat primul serviciu de PICK-UP and DELIVERY din Iasi! Va putem prelua de acasa (telefonul / tableta / laptop-ul), le reparam, le returnam! Mai multe detalii: shorturl.at/ctxX5
  • Dragos D.
    acum 6 ani

    250 de lei de schimbat touch cu display mate 20 lite. A durat 2 zile lucratoare. Pretul ok, timpul ok. Multumesc.

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim mult pentru feedback! NOU! Am lansat primul serviciu de PICK-UP and DELIVERY din Iasi! Va putem prelua de acasa (telefonul / tableta / laptop-ul), le reparam, le returnam! Mai multe detalii: shorturl.at/ctxX5
  • Stefi A.
    acum 6 ani

    Am apelat la serviciile voastre pentru a schimba un display la un telefon Xiaomi Redmi Note 4…cu părere de rău, se vede de la o posta cum e lipit display-ul cu un adeziv, nu au fost prea atenți la îmbinarea display-ului cu carcasa din …

    Răspunsul proprietarului
    Bună seara. Marian Abutoaiei sunt, administratorul Gsm Zone. Va astept mâine sa analizam și sa rezolvam situația dvs. Dumneavoastră beneficiați de garanție. Mulțumesc mult pentru sesizare și …Mai multe
  • Dan
    acum 6 ani

    Vreau sa spun că am luat o pereche AKG, desigur fake, dar cica care sunt rezistente, culmea că aceste căști le am luat acm 1 lună si ceva și deja nu mai merg brusc, fara sa le scapat in apa, rupt sau ceva, deci decat sa mergeti pe baza lor, sa dati 50 lei degeaba, mai bine strângeți si luati ceva bun si care sa tina

    Răspunsul proprietarului
    Bună seara domnule cannab1s, nu uitați că beneficiați de Garanție! Le schimbam GRATUIT! Vă așteptăm! Mulțumim! O seara plăcută!
  • Alexandra A.
    acum 6 ani

    Personal foarte amabil, sunt dedicati si eficienti, lucreaza cu profesionalism. Recomand cu drag!

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim mult pentru feedback! NOU! Am lansat primul serviciu de PICK-UP and DELIVERY din Iasi! Special pentru clientii nostri! Va putem prelua de acasa (telefonul / tableta / laptop-ul), le reparam, le returnam! Mai multe detalii: shorturl.at/ctxX5
  • Iosif C.
    acum 6 ani

    Servicii de calitate superioară! Angajații s-au comportat foarte frumos cu mine, operațiunea de reparație a fost mult mai rapidă de cât m-am așteptat! De fiecare dată când voi avea probleme voi apela la serviciile dumneavoastră!

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim mult pentru feedback! NOU! Am lansat primul serviciu de PICK-UP and DELIVERY din Iasi! Va putem prelua de acasa (telefonul / tableta / laptop-ul), le reparam, le returnam! Mai multe detalii: shorturl.at/ctxX5
  • Vlad U.
    acum 6 ani

    Nemultumirea mea este legata de preț, mai ales la telefoanele foarte vechi, care în prezent nu au nicio valoare. Pentru înlocuirea bateriei la un iPhone 4s, mi se solicita un preț cuprins între 80 și 100 de lei, în condițiile în care telefonul in stare impecabila dacă îl duc într.un amanet de exemplu, fie nu mi.l primeste deloc, fie îmi ofera 20 – 30 de lei pentru el.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua domnule Vlad este Unic, prețul de 80 lei reprezinta cumulul următoarelor elemente: piesa achiziționata de la furnizor, transportul prin curier, manopera tehnicianului și adaosul comercial. In cazul dvs nu cred ca firma ar fi rămas cu mai mult de 10-15 lei. Dacă dvs doriți să-l amanetati cu 20 - 30 lei, noi cu cât ar trebui să vi-l reparăm? 5-10 lei? Și încă o întrebare domnule Vlad este Unic, noi ar trebui sa ne aliniem preturile la servicii în funcție de prețul pe care-l oferă casele de amanet? Care ar fi fost pretul care v-ar fi multumit? O zi frumoasa să aveți! (Translated by Google) Hello Mr. Vlad, can we find out what your dissatisfaction is? Thank you
  • Alexandru D.
    acum 6 ani

    Mi-am spart sticla de la telefon si am mers la acest service intrucat pe site-ul lor scria ca in cazul in care lasati telefonul la service vi se va da un alt telefon pe durata reparatiei( neavand la indemana rapid un alt telefon pt a-mi face treaba), dar ghiciti nu e deloc asa, „seriosii” vin cu banala scuza ca nu mai au telefoane ” pe stoc”. Pacat de drumul pe care l-am facut pana la voi si pacat ca tocmai ati pierdut un client.

    Răspunsul proprietarului
    Bună seara, ne pare rău pentru situație, aveti dreptate. Din păcate toate telefoanele pentru clienți erau date (avem peste 20 de smartphone). Promitem ca pe viitor o sa dublam stocul rezervat clienților. Ne cerem scuze pentru incovenient.
  • Horia D.
    acum 6 ani

    Service gsm. Personal execrabila, nepprofesiobst, nepoliticos și arogant. Foarte slab pregatit profesional. Pacat de reclama. Nu recomand. Ocoliți! Un blond arogant cu mustata care vorbea la per-tu cu clienti politicos. Am întrebat ce valoare are ambalajul baterie înlocuite. Habar nu avea, nici nu s-a deranjat să întrebe. Un nepriceput arogant si suficient. O experiență nefericită care mi- a lăsat un gust amar.

    Răspunsul proprietarului
    Ne pare rău că colegul nostru vi s-a părut arogant / politicos, și ca nu a putut sa va raspunda la intrebarea legata de ce preț / valoare are ambalajul... Sincer nici noi nu știm ce valoare au ambalajele (nu se comercializează separat). Concluzia este ca întrebarea dvs. ne depășește. Ne pare rău nu ne-am ridicat la înălțimea solicitărilor / cerințelor dvs. O zi frumoasa sa aveti! (Translated by Google) Hello Mr Horia, thank you very much for your feedback. Can you help me with more details? When were you at our service, and what employee did you exactly dissatisfy with? I appreciate and thank you. Marian Abutoaiei, Gsm Zone administrator.

Recenziile sunt închise.