Gsm Media

Se încarcă...

1.143 de recenzii la „Gsm Media”

Excelent
4.8
1.143 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Dominic B.
    acum 4 ani

    Am lăsat un S7 în urmă pentru că s-a stricat cititorul de cartelă SIM/SD. L-au schimbat la un preț bun. După o săptămână, camera a rămas cu două pete în timp ce făcea poze/videoclipuri. L-am dus înapoi la ei, au încercat să o repare, dar în cele din urmă au schimbat camera gratuit și și-au cerut scuze pentru efortul suplimentar. Oameni și servicii minunate!

  • Daniela A.
    acum 4 ani

    Multumim pentru evaluare.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru evaluare.

Recenziile sunt închise.