Gsm Media

Se încarcă...

1.143 de recenzii la „Gsm Media”

Excelent
4.8
1.143 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Adrian M.
    acum 4 ani

    Este mai bine să-ți cumperi un telefon nou!!

    Răspunsul proprietarului
    Salut.Nu poti sa stii niciodata ce gasesti defect intr-un telefon folosit.( contact lichid,integrate fisurate sau partial dezlipite in urma socurilor ). Ne asumam fiecare o parte din risc cand luam decizia de a cumpara un telefon sh.Stiu ca atunci cand facem o alegere gresita este greu sa ne-o asumam.Stima.
  • Grati C.
    acum 4 ani

    Personal serios și profesionist.

  • Mihail T.
    acum 4 ani

    Am fost mulțumit de servicii,este ok.

  • liviu T.
    acum 4 ani

    Am schimbat un display la un telefon capsulat..totul ok.

  • Vera V.
    acum 4 ani

    Foarte mulțumită de promtitudinea serviciilor am schimbat un display.

  • Virginia A.
    acum 4 ani

    Oamenii sunt foarte operativi si profesionisti!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru evaluare.
  • Manolescu M.
    acum 4 ani

    Băieții sunt profesioniști și foarte amabili !

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru recenzie. Va mai asteptam cu alte gadgeturi.
  • Dumitru T.
    acum 4 ani

    Profesionisti, dar nu dau bonuri de casa pentru lucrarile efectuate.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru recenzie . Este posibil sa fi uitat bonul ,daca a fost aglomeratie.De obicei se intreaba clientul daca doreste factura sau bon.
  • Marius P.
    acum 4 ani

    Servicii prompte si de calitate la preturi firești. Recomand!

  • Victor D.
    acum 4 ani

    Au rezolvat problemele calitativ, într-un cuvănt, foarte mulțumit. Să o țineți așa 👍

Recenziile sunt închise.