Flanco Smart Discounter Sibiu Carrefour

Se încarcă...

737 de recenzii la „Flanco Smart Discounter Sibiu Carrefour”

Foarte bun
4.2
737 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Lili G.
    acum 7 ani

    În urma cu 17 ani, nestiutoare dar increzatoare, am cumparat primul produs din Flanco, un magazin micut (de pe Școală de Înot) dar cu renume mare. O combină frigorifica Indesit care a ținut până zilele astea…Dupa căutari in toate magazinele de specialitate, pt ca oferta lor era mai diversificata sau ca un soi de loialitate… tot din Flanco am ales ajutată excelent de consilierul de serviciu GM. Contrar a ceea ce am citit pe aici…am dat de oameni amabili, intelegatori și răbdători fără de care astăzi n-aș fi avut asa o combină…imperială, care sper sa ma încânte încă 17 ani !!! Eu cred ca fiecare experiență e unică si n-ar trebui să ținem cont de experiențele altora, bune sau rele, nici orientativ!!!! Nici macar firma de curierat ( de care nu am auzit niciodată până acum, deși e de 10 ani pe piața cu recenzii care mai de care) nu m-a dezamăgit !!!! In 3 zile a fost livrată!! Cred ca secretul e …sa fii optimist!!!!! Dacă ar fi 10 steluțe, pe toate le-aș lasa la FlancoSB, alături de multumirele mele!!! Si in mod special un sicer : multumesc d-nei Milosteanu !!! Ca tot suntem la început de an nou: un an bun FlancoSB, cu vânzări multe si cat mai multi clienți sa va treacă pragul !!!!

  • Moni P.
    acum 7 ani

    Produse cumpărate duminica livrate după 4 sau 5zile, garanție all inclusive plătită, dar pt produs arctic service oferit dupa o luna de zile, iar pentru plita Whirlpool service Sibiu, din păcate, sub orice critica, de fapt nu știu la ce oferă de fapt garanție!!!

  • Alex M.
    acum 7 ani

    Produse putine,preturi mari iar angajatii par cam plictisiti,sictiriti si lipsiti de sfaturi concrete.Astept o livrare a unui produs cumparat in urma cu 4 zile iar ei au scris gresit numarul de telefon(cu toate că ei au citit nr. de fata cu mine).Au trimis cu alta firma cu toate ca in sistemul lor apare altceva.Iti baga pe gat controlul pachetului la primire ca mai apoi sa nu-ti ia in considerare orice reclamatie legata de livrare.In mintea lor cred ca omul asteapta toata ziua curierul.Lipsa de profesionalism,bataie de joc fata de client.Ma mir cum nu dau faliment.

  • Taflan C.
    acum 7 ani

    Reducerile sunt defapt deprecieri normale pe care orice produs le sufera de la aparitia pe piata, dar aceasta practică cu „REDUCERI SHOCK” este folosita de catre toti comerciantii (Altex,Emag,Quickmobile etc.) Rating mic primeste pentru preturile mult peste concurenta la majoritatea produselor.

  • Alex M.
    acum 8 ani

    Prețuri comparabile cu concurența, varietate decentă, dar o aranjare a produselor destul de prost gândită în magazin.

  • Jessy K.
    acum 8 ani

    Serviciu foarte prost. A durat peste 10 zile să livreze un frigider comandat pe internet. Asistența nu a făcut nimic altceva decât să ne ofere datele de contact ale Fan Courier pentru a ne ocupa de ei!! Fan Courier nu a vrut să livreze frigiderul la ușa apartamentului nostru (etajul 1) și, în cele din urmă, frigiderul a avut o umflătură pe ușă… deci concluzia: servicii slabe și publicitate falsă „livrare în 4 zile până la ușa dumneavoastră, pentru confortul dumneavoastră!”

  • Dan B.
    acum 8 ani

    Produse electronice de calitate

  • Negru I.
    acum 8 ani

    Brandul românesc de succes…

Recenziile sunt închise.