Flanco

Se încarcă...

170 de recenzii la „Flanco”

Foarte bun
4.1
170 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Cosmin H.
    acum 7 luni

    Super personal!

  • Teris I.
    acum 7 luni

    Un loc placut cu oameni buni.

  • Trufanciuc B.
    acum 8 luni

    Multumim pentru cele 5 stele! Ne bucuram ca ai fost multumit.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru cele 5 stele! Ne bucuram ca ai fost multumit.
  • Paerele M.
    acum 10 luni

    Multumim pentru cele 5 stele! Ne bucuram ca ai fost multumit.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru cele 5 stele! Ne bucuram ca ai fost multumit.
  • Cosmin D.
    acum 11 luni

    Cel mai prost Flanco din toată regiunea Moldova , de la servicii până la abordarea clientului, sa vă feriți

    Răspunsul proprietarului
    "Ne-ar ajuta sa stim ce nu a mers bine. Ne poti scrie detalii la teascultam@flanco.ro. Feedbackul tau conteaza.

Recenziile sunt închise.