Escobar Service GSM - Reparatii Telefoane Timisoara

Se încarcă...

2.318 recenzii la „Escobar Service GSM - Reparatii Telefoane Timisoara”

Excelent
5
2.318 recenzii
5
4
3
2
1
  • Stefan R.
    acum 4 ani

    Punctuali

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Ștefan! Îți mulțumim frumos pentru feedback, ne ajută foarte mult! 🙏 …Mai multe
  • Florin O.
    acum 4 ani

    Probleme semnal rezolvate la Escobar.

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Florin! Îți mulțumim frumos pentru feedback și ne bucurăm de faptul că ești mulțumit de …Mai multe
  • gelu H.
    acum 4 ani

    recomand

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Gelu! Îți mulțumim frumos pentru feedback, ne ajută foarte mult! 🙏 …Mai multe
  • Andrei M.
    acum 4 ani

    Recomand !

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Andrei! Îți mulțumim frumos pentru feedback, ne ajută foarte mult! 🙏 …Mai multe
  • alina L.
    acum 4 ani

    Cei mai buni!

    Răspunsul proprietarului
    Bună, Alina! Îți mulțumim frumos pentru feedback, ne ajută foarte mult! 🙏 …Mai multe
  • Marian F.
    acum 4 ani

    Cei mai buni 👍 …

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Marian! Mulțumim din suflet pentru feedback și ne bucurăm că ești mulțumit de serviciile …Mai multe
  • fericean I.
    acum 4 ani

    Mulțumită de servicii…recomand

    Răspunsul proprietarului
    Bună, Inna! Îți mulțumim frumos pentru feedback, ne ajută foarte mult! 🙏 …Mai multe
  • Andrei T.
    acum 4 ani

    Foarte multumit de serviciile oferite. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Tibi! Îți mulțumim frumos pentru feedback și ne bucurăm de faptul că ești mulțumit de …Mai multe
  • Corina M.
    acum 4 ani

    Merg la ei cu un A50 care nu mai pornea. Îmi spun ca s-a „dus” placa de bază și ca înlocuirea ei e 450 lei. Având în vedere ca nu îmi puteam recupera datele de pe el nu am vrut sa fac reparația. A doua zi după ce îl iau zic hai sa încerc …

    Răspunsul proprietarului
    Bună, Corina! Ne pare rău că nu ai fost mulțumită de serviciile noastre însă ne-ar ajuta să ne …Mai multe
  • corina B.
    acum 4 ani

    Tinerii care se ocupa de acest shop sint foarte simpatici, amabili,receptivi,politicosi si detin profesionalism ridicat,se ocupa de fiecare client in parte ,au preturi bune si servicii de calitate. …

    Răspunsul proprietarului
    Bună, Corina! Îți mulțumim frumos pentru feedback și ne bucurăm de faptul că ești mulțumită de …Mai multe

Recenziile sunt închise.