Escobar Service GSM - Reparatii Telefoane Timisoara

Se încarcă...

2.318 recenzii la „Escobar Service GSM - Reparatii Telefoane Timisoara”

Excelent
5
2.318 recenzii
5
4
3
2
1
  • maria S.
    acum 3 ani

    Sunt forte multumita, recomand cu incredere

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos!
  • Marius M.
    acum 3 ani

    Cei mai buni în domeniu, iar modul de servire, prompt.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos, Marius!
  • ovidiu V.
    acum 3 ani

    Cunoscători,au bunăvoința și sunt prompți
    Recomand.

    Răspunsul proprietarului
    Facem tot ce știm mai bine să rezolvăm problemele legate de telefoane! Mulțumim frumos!
  • Cornelia L.
    acum 3 ani

    Multumesc frumos ati fost super profesionosti

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos de review, Cornelia! Te mai așteptăm când vei avea nevoie.
  • Dudau L.
    acum 3 ani

    Echipa profesionista cu servicii de calitate. Recomand !!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos, Lucian!
  • Ciucasu G.
    acum 3 ani

    Trei P :
    Profesionalism
    Promptitudine …

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm tare mult că suntem prima ta variantă. Mulțumim tare mult!
  • Kesler E.
    acum 3 ani

    De cand merg la Escobar, toate problemele legate de telefoane au primit rezolvare aproape instant.
    Respect Escobar 10* …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru cuvintele frumoase, Eduard! Te mai așteptăm când vei avea nevoie.
  • Iulian A.
    acum 3 ani

    Când spui Escobar, spui profesionalism
    I-am descoperit acum 2 ani și orice problema am la telefon doar la ei merg, niciodata nu am asteptat zile întregi după telefon, cum am ajuns s-au și apucat de …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim mult pentru cuvintele frumoase, Iulian! Am început ziua mult mai bine cu review-ul tău. Ne bucurăm tare mult că suntem prima ta alegere și te așteptăm cu drag ori de câte ori vei avea probleme cu telefonul.
  • Vatuiu V.
    acum 3 ani

    Sunt foarte multumit de serviciile oferite! Telefonul meu a fost reparat foarte repede si nu mai am nici o problema cu el!

    Răspunsul proprietarului
    Ce ne bucurăm să auzim că este totul ok! Mulțumim de încredere!
  • caraciuc C.
    acum 3 ani

    Displeiul dus într o sâmbăta dimineața. După ce am fost la alt service și mi s a zis ca abia marți se va putea repeta și ca oriunde acum sâmbăta nu se poate. Am auzit de Escobar de la o cunoștință și am mers repede. Într o ora am avut …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim de încredere, Ciprian! Facem tot posibilul să avem piese pe stoc pentru orice model de telefon tocmai din acest motiv și ne bucurăm tare mult că profesionalismul nostru te-a câștigat. Știm cât este de important pentru voi să aveți telefoanele reparate cât mai repede cu putință.

Recenziile sunt închise.