Escobar Service GSM - Reparatii Telefoane Timisoara

Se încarcă...

2.318 recenzii la „Escobar Service GSM - Reparatii Telefoane Timisoara”

Excelent
5
2.318 recenzii
5
4
3
2
1
  • Attila L.
    acum 3 ani

    Am schimbat o baterie la un iPhone 6S. Rapid,frumos,primit mesaj pe telefon ca e gata. Preț bun.

    Răspunsul proprietarului
    mulțumim frumos de review!
  • Kesler E.
    acum 3 ani

    De cand merg la Escobar, toate problemele legate de telefoane au primit rezolvare aproape instant.
    Respect Escobar 10*
    Respect echipei care dau dovada de profesionalism 10*
    Good job!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru cuvintele frumoase, Eduard! Te mai așteptăm când vei avea nevoie.
  • Raoul B.
    acum 3 ani

    Profesionalismul este la el acasă! Foarte mulțumit de cum a fost tratat iPhone-ul meu la Escobar. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm tare mult că a fost totul bine. Mulțumim, Raoul!
  • florin V.
    acum 3 ani

    Multumit si de servicii si de pret! Recomand! Băieții se implica si iti recomada solutii.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos!
  • Alexandru O.
    acum 3 ani

    Recomand cu incredere serviciile Escobar Phone. Sunt seriosi, punctuali, si ofera un raport calitate-pret, foarte buna.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult de review, Alexandru!
  • Lajos S.
    acum 3 ani

    Am schimbat un ecran huawei de p30 lite totul a fost gata in mai putin de doua ore, sunt foarte multumit

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm tare mult, Lajos! Te mai așteptăm dacă va mai fi să ai nevoie.
  • Andi S.
    acum 3 ani

    În viata mea nu am avzut asa oamnei amabili și pricepuți,Mulțumesc pentru toate serviciile

    Răspunsul proprietarului
    Bună, Andi! Îți mulțumim frumos pentru feedback, ne ajută foarte mult! 🙏 Îți dorim o seară cât mai plăcută!
  • M G.
    acum 3 ani

    Promptitudine si disponibilitate. Tot respectul pentru treaba foarte bine si rapid facuta (in weekend)!

    Răspunsul proprietarului
    Altfel parcă începem ziua când auzim așa cuvinte frumoase, mulțumim tare mult!
  • Marta N.
    acum 3 ani

    Sunt foarte multumita de servicile lor, ám reparat un samaung A40 in mai putin de o ora

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm tare mult că totul a decurs cum te-ai așteptat. Te mai așteptăm când vei avea nevoie!
  • Gabriela T.
    acum 3 ani

    Surprinzător de inalt profesionalism,intreaga echipă de la Escobar.Recomand cu incredere.Tot la ei voi apela dacă voi mai avea probleme cu telefoanele mobile din familie.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult de încredere, Gabriela! Te așteptăm cu drag.

Recenziile sunt închise.