Escobar Service GSM - Reparatii Telefoane Timisoara

Se încarcă...

2.318 recenzii la „Escobar Service GSM - Reparatii Telefoane Timisoara”

Excelent
5
2.318 recenzii
5
4
3
2
1
  • Alex M.
    acum 6 ani

    Băieții sunt super rapizi și foarte profesionali. Au cele mai mici preturi din Timișoara și sunt primitori și educați. În așteptarea unei reparații m-au servit chiar și cu cafea. …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos, Alex!
  • Daniel C.
    acum 6 ani

    Recomand cu toată încrederea, servicii de calitate! ✌️

    Răspunsul proprietarului
    Bună seara! Vă mulțumim frumos pentru aprecieri! Cu respect, echipa Escobar Phone Shop & Service!
  • Mircea T.
    acum 6 ani

    Ambient placut, servicii de calitate si personal amabil si priceput.
    Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua! Vă mulțumim frumos pentru aprecieri! Cu respect, echipa Escobar Phone Shop & Service!
  • Nagy A.
    acum 6 ani

    Am vrut sa ma simt in pielea lu Cabral, asa ca am intrebat 100 de romani, unde sa imi repar telefonu.
    Toti au spus la Escobar.😂
    Cea mai buna echipa, cele mai bune servicii💪👌👍

    Răspunsul proprietarului
    Bună seara! Vă mulțumim frumos pentru aprecieri! Cu respect, echipa Escobar Phone Shop & Service!
  • Alex B.
    acum 6 ani

    Preturi bune la servicii si produse dar cel mai important, corecti si respectuosi, spre deosebire de bisnitarii din oras.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua! Vă mulțumim frumos pentru aprecieri! Cu respect, echipa Escobar Phone Shop & Service!
  • sebastian T.
    acum 6 ani

    Echipa serioasă cu experiența in domeniu, am apelat la serviciile lor și sunt mulțumit de ce am găsit acolo.
    PS: cafea din partea casei este foarte buna!
    👍👍👍👍👍 …

    Răspunsul proprietarului
    Bună seara! Vă mulțumim frumos pentru aprecieri! Cu respect, echipa Escobar Phone Shop & Service!
  • Faur D.
    acum 6 ani

    Sunt niste oameni care trateaza orice problema cu foarte mult profesionalism , seriozitate si daruire . Recomand tuturor cu mare incredere !!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua! Vă mulțumim frumos pentru aprecieri! Cu respect, echipa Escobar Phone Shop & Service!
  • Alex M.
    acum 6 ani

    Băieții sunt super rapizi și foarte profesionali. Au cele mai mici preturi din Timișoara și sunt primitori și educați. În așteptarea unei reparații m-au servit chiar și cu cafea.

    Sunt de urmat ca și exemplu. Recomand cu încredere!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos, Alex!
  • Dariush (.
    acum 6 ani

    Foarte multumit de serviciile oferite. Sunt prompti si seriosi in a rezolva problema clientului rapid si eficient la preturi convenabile, pe langa asta domnii angajati te intampina intotdeauna cu o atmosfera placuta si iti fac ziua mai buna!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos, Darius!
  • Ovidiu B.
    acum 7 ani

    Super Profi

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua! Vă mulțumim frumos pentru aprecieri! Cu respect, echipa Escobar Phone Shop & Service!

Recenziile sunt închise.