Escobar Service GSM - Reparatii Telefoane Timisoara

Se încarcă...

2.318 recenzii la „Escobar Service GSM - Reparatii Telefoane Timisoara”

Excelent
5
2.318 recenzii
5
4
3
2
1
  • Luca M.
    acum 3 ani

    Profesionalism si grija pentru client.
    Preturi mai mari fata de piata dar serviciu impecabil si rapid. 👍 …

    Răspunsul proprietarului
    Bună Luca, mulțumim tare mult pentru părerea ta. Prețurile noastre reflectă calitatea pe care o oferim de la piese până la calitatea tehnicienilor sau a adezivului ce este aplicat pe telefoane. Mulțumim frumos că ai avut încredere în noi!
  • Attila B.
    acum 3 ani

    In urma unei noi solicitari au demonstrat iar că sunt la fel de receptivi la apelul meu, Felicitări ESCOBAR PHONE SHOP și deasemenea, multumesc de ajutor!
    Sunteți ” The Best”!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult, Atilla!
  • Gabriel O.
    acum 3 ani

    O experiență plăcută, au rezolvat problema în 40 de minute.
    Au avut pe stoc un display pentru care de obicei se așteaptă și o săptămână.
    Felicitări pentru profesionalism!!!

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm că lumea apreciază efortul nostru de a avea piese pe stoc tot timpul. Mulțumim tare mult!
  • Larisa M.
    acum 3 ani

    Personal super amabil 😊 de fiecare data cand am avut probleme cu telefonul am apelat la ei! Timpul de reparare foarte scurt. Recomand cu mare incredere!! …

    Răspunsul proprietarului
    Bună, Larisa! Îți mulțumim frumos pentru feedback, ne ajută foarte mult! 🙏 Îți dorim o zi cât mai plăcută!
  • Marcela M.
    acum 3 ani

    Recomand!
    Mi-au schimbat ecranul la un a21s pe loc, am primit factura si cadou din partea lor un deodorant auto
    Multumesc!

    Răspunsul proprietarului
    Cu cel mai mare drag, Marcela! Te mai așteptăm.
  • catalin C.
    acum 3 ani

    Foarte bun ca si service. Am lasat un iphone 13 pro max la schimbat ecranul si in 30 minute a fost totul gata. Arata ca nou!

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm că totul a fost comform așteptărilor, te mai așteptăm!
  • Fulga C.
    acum 3 ani

    Am avut ecranul spart la note 9 si mi l au reparat in scurt timp, am stat pe acolo am baut o cafea, o atmosfera prietenoasa si profesionista, mi sa explicat procedura , nota 10

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm tare mult că te-ai simțit bine la noi, mulțumim frumos de review!
  • X R.
    acum 3 ani

    Serviciile oferite sunt de top , personal foarte pregatit, timp de reparație minim, absolut orice intervenție beneficiază de Garantie , recomand din toate punctele de vedere!!

    Răspunsul proprietarului
    Ce ne bucurăm când suntem lăudați. Mulțumim tare mult!
  • Laszlo B.
    acum 3 ani

    Jos pălăria, oameni amabili, totul se face pe baza de acte, promți. Repararea telefoanelor este foarte rapida si de calitate. Recomand! Cei mai buni!

    Răspunsul proprietarului
    Asta încercăm să oferim oamenilor, un loc unde pot fi siguri că telefoanele lor vor fi reparate bine, în siguranță și rapid și ne bucurăm că ne iese. Mulțumim tare mult pentru review!
  • Laura L.
    acum 3 ani

    Recent mi-am schimbat display-ul la un a72 și pot să zic ca ii recomand cu încredere! Servicii foarte rapide și de calitate la preturi extrem de bune. Cu siguranță o să revin!

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucură tare mult când lumea pleacă așa ulțumită de la noi. Te așteptăm cu drag ori de câte ori vei avea nevoie!

Recenziile sunt închise.