DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii

Se încarcă...

3.281 de recenzii la „DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii”

Excelent
5
3.281 de recenzii
5
4
3
2
1
  • lucky L.
    acum 1 an

    Am cumpărat un produs de la acest magazin și am fost foarte încântat de atenția și amabilitatea față de clienți.Recomand.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos!
  • Gabriela B.
    acum 1 an

    Sunt foarte mulțumită de ei,mi-am cumpărat un telefon este impecabil! Recomand cu încredere! 🤗 …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos pentru review!
  • Dani B.
    acum 1 an

    nu recomand dupa doua luni aproximativ displayul schimbat de ei sa inegrit complet ,si remediat in alt service …

    Răspunsul proprietarului
    Bună Dani, ne pare rău că ai avut această neplăcere, noi procurăm piese de la cei mai calitativi furnizori de pe piață, pe lângă acest lucru oferim garanție pentru orice piesă schimbată la noi în service tocmai pentru a acoperi neplăceri de genul acesta. Din ce spui tu telefonul tău încă se află în garanție, deci poți veni cu el să remediem problema fără niciun cost din partea ta. Dacă ai întrebări legate de proces, te rog să ne contactezi la telefon și îți vom explica tot procesul prin care trece telefonul aflat în garanție. Te așteptăm cu drag!
  • Geanina
    acum 1 an

    Recomand cu drag! Am achiziționat de mai bine de 6 luni o folie pentru telefon și nu am avut probleme.

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm tare mult, Geanina! Mulțumim!
  • Madalin L.
    acum 1 an

    Prețul este cel mai mic de piața, am primit bonus și o folie din partea lor. Am rămas cu buna impresie

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm tare mult, te așteptăm oricând ai nevoie!
  • Dunty D.
    acum 1 an

    O firma foarte serioasa si cu personal foarte amabil, nota 100 pentru amabilitate

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos pentru review!
  • Andreea G.
    acum 1 an

    Băieții de la Delux sunt foarte buni în ceea ce fac, având în vedere ca am colaborat de 4 ori până acum și tot timpul am fost foarte mulțumită de serviciile lor.

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm să ne vedem clienții fideli, mulțumim frumos pentru încredere!
  • Raluca G.
    acum 1 an

    Display-ul a fost schimbat extrem de rapid, comunicare foarte buna și profi! Felicitări!

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm că totul a fost bine, te așteptăm cu drag oricând vei avea nevoie!
  • gabor O.
    acum 1 an

    Sunt doi tineri extraordinar de competenti atât în ale meseriei, cât și în comunicarea cu clientii. Serviciile au fost peste așteptări, ca durata si calitate, iar prețul este mai mic decât în alte locuri din oraș. Recomandam cu căldură. …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos, Oana pentru aprecieri și pentru încredere! Te așteptăm cu drag oricând vei avea nevoie!
  • Clorela H.
    acum 1 an

    Poate pentru că era marți 13
    ( august) am avut ocazia să întâlnesc un angajat extrem de obraznic, care nici nu a dorit să afle care era doleanța mea , …

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua doamna Clorela, după cum v-am spus și în magazin, la acel moment nu aveam husă pe stoc pentru modelul dumneavoastră de telefon, daca dumneavoastră considerați că merităm o steluță pentru acest lucru, atunci o acceptăm cu drag însă să știți că ne pare rău că nu v-am putut ajuta la acel moment.

Recenziile sunt închise.