DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii

Se încarcă...

3.281 de recenzii la „DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii”

Excelent
5
3.281 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Andreea A.
    acum 4 ani

    Sunt foarte încântată de achiziție. Profesionalism, produse de calitate, fair-play și oameni de încredere. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos de review, Andreea!
  • Stan C.
    acum 4 ani

    Băieți sunt de treabă și foarte primitori.
    Preturi foarte avantajoase .super mulțumit de băieți. O gama faina de telefoane.

    Oferă garanție 👏

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos!
  • SlashPix P.
    acum 4 ani

    Tocmai ce am luat un note 20 ultra de la ei. Si totul a ajuns așa cum au descris. Împreună cu garanție si interes din partea lor. Recomand 😊🙏

  • Ioana R.
    acum 4 ani

    Sunt foarte mulțumită de produsele cumparate de la Delux Area GSM. Oamenii sunt super de treaba, sunt foarte prompți în livrarea comenzilor și foarte implicați.
    Recomand cu încredere!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos!
  • Florin O.
    acum 4 ani

    Am inlocuit ieri 28.10.21 un ecran la Xiaomi Pocofone F1. Pret bun, operatia s-a realizat in 2 ore iar telefonul functioneaza perfect. Multumesc Delux.

  • paula R.
    acum 4 ani

    Dupa vizita facuta astazi la magazin am ramas placut surprinsă de personalul de acolo si de felul in care am fost tratată atat eu cat si alti clienti ai magazinului! Felicitari!!! Tineti o tot asa!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos!
  • Fabian M.
    acum 4 ani

    Am achizitionat un Apple Watch 3. Sunt foarte multumit de calitatea serviciilor oferite.Oameni amabili si profesionisti. Cu siguranta voi recomanda prietenilor!

  • Anamaria N.
    acum 4 ani

    Recomand serviciile oferite de acest magazin. Eu am colaborat foarte bine cu ei si sunt multumita de rezultat. Daca voi avea sansa, voi mai comanda/ colabora cu ei pe viitor.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim, Anamaria! Cu cel mai mare drag, oricând ai nevoie noi suntem aici.
  • Bota C.
    acum 4 ani

    Am cumpărat un tel Samsung S21 de la aceasta firma și totul a fost foarte ok. Telefonul este exact ca și în descriere de pe site. Am primit factura pe produs. Sunt foarte mulțumit.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult!
  • Oana S.
    acum 4 ani

    Am fost să schimb bateria unui telefon și am fost primită cu căldură, mi s-au oferit toate condițiile cât timp am așteptat, iar telefonul a fost gata in 10 minute și funcționează perfect. Recomand!

Recenziile sunt închise.