DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii

Se încarcă...

3.281 de recenzii la „DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii”

Excelent
5
3.281 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Emy G.
    acum 1 an

    Recomand cu încredere Delux Area GSM, Sunt seroși, produsul a venit foarte repede este exact ca în poze fără probleme sunt foarte mulțumit!

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm tare mult, Emy! Mulțumim!
  • Claudiu L.
    acum 1 an

    Recomand cu încredere.
    Am achiziționat un Iphone 11 Pro Max reconditionat,funcționează perfect+cadou o husa.👍
    Super de treaba baietii.💪 …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult pentru feedback! Să îl folosești sănătos!
  • Adrian-Cristian S.
    acum 1 an

    Am gasit aici oameni faini si priceputi, care te ajuta sa achiziționezi cea mai buna oferta pentru tine din magazinul lor
    Dupa o experiența naspa ce am avut-o cu un alt GSM local, ii recomand mult pe cei de la Delux Area!!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos pentru recomandare și pentur încrederea acordată!
  • Marincu M.
    acum 1 an

    Am achiziționat de un IPhone 16 într-o stare excepțională, am primit preț bun pentru telefonul vechi. Personalul se comportă exemplar cu clienții. Am să recomand și voi reveni cu încredere.

    Răspunsul proprietarului
    Ne super bucurăm că totul a decurs bine pentru tine, Marian! Să îl folosești sănătos și să ai grijă de el. 😉 …
  • Alisa G.
    acum 1 an

    Recomand acest GSM pentru servicii de cea mai bună calitate! Despre personal nu mai e nevoie de laude – își demonstrează profesionalismul prin fapte! ☺️

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos de review, Alisa!
  • Cerbu I.
    acum 1 an

    Calitatea produsului 100%! Produsul corespunde cu descrierea! Personal foarte amabil si rabdator! Multumesc frumos, am sa revin!

    Răspunsul proprietarului
    Te așteptăm cu drag oricând vei avea nevoie! Mulțumim frumos!
  • TR. B.
    acum 2 ani

    Super de treaba băieții! Telefoane cu garanție! Recomand cu încredere!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos, te mai așteptăm cu drag!
  • Loredana M.
    acum 2 ani

    Personal amabil,prețuri bune si timp de asteptare scurt pentru repararea telefonului

  • George C.
    acum 2 ani

    Am primit telefonul ca nou! Livrare rapida și în condiții foarte sigure. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Să îl folosești sănătos, George!
  • Goran G.
    acum 2 ani

    Foarte mulțumit.
    Servicii de calitate și personal profesional .

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos!

Recenziile sunt închise.