Blue Gsm

Se încarcă...

723 de recenzii la „Blue Gsm”

Excelent
4.9
723 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Михаил А.
    acum 1 an

    Vreau să acord 5 stele acestui serviciu pentru calitatea excelentă a serviciilor oferite și pentru promptitudinea în rezolvarea problemelor. Echipa a intervenit în afara programului de lucru, a remediat defecțiunile și a înlocuit ecranul. Totul a fost realizat la un standard foarte înalt. Sunt extrem de mulțumit de acest serviciu și vreau să spun că îl recomand cu încredere și altor clienți.

  • Horea P.
    acum 1 an

    Am apelat la BLUE SERVICE GSM sector 1 pentru reparația unui iPhone 14 Pro Max, care a necesitat un transplant pe placa de bază, și am fost impresionat de serviciile de înaltă calitate oferite. Echipa a demonstrat rapiditate și pricepere, transformând o situație complexă într-o experiență pozitivă. Mai mult, stafful a fost extrem de amabil și profesionist pe tot parcursul procesului. Recomand cu încredere BLUE SERVICE GSM pentru orice reparație sau intervenție tehnică de profil.

  • Gruia D.
    acum 1 an

    Profesionalism, rapiditate si calitate. In trei cuvinte pot descrie experienta pe care am avut o la acest GSM. Multumesc pentru modul placut in care m-au ajutat sa rezolv problema Iphone-ului meu, fiind presat de timp in contextul in care in zilele urmatoare trebuie sa plec din tara. Recomand oricui doreste sa beneficieze de servicii calitative, mai ales ca au mai multe sedii in Bucuresti.

  • Mihalache M.
    acum 1 an

    Reparatie Samsung s21 ultra display, inlocuire ecran pret excelent. Echipa foarte profesionistă, atentă si de încredere!!!

    Am avut in total 4 telefoane la ei.. am sunat, am venit, am rezolvat!

    Am sa recomand tuturor celor apropiați sa apeleze cu încredere!

    Totul in câteva ore..impresionant!

  • Vlad G.
    acum 2 ani

    1010! Am venit cu telefonul făcut praf. S-a rezolvat super repede și oamenii au fost super drăguți cu mine! Recomand

  • Vlad G.
    acum 2 ani

    1010! Am venit cu telefonul făcut praf. S-a rezolvat super repede și oamenii au fost super drăguți cu mine! Recomand

Recenziile sunt închise.