Blue GSM | Service Telefoane Dorobanți | Sector 1 București

Se încarcă...

697 de recenzii la „Blue GSM | Service Telefoane Dorobanți | Sector 1 București”

Excelent
4.9
697 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Ovidiu V.
    acum 1 an

    Am avut o experienta foarte bun. Am incercat la alte gsm service uri si doar aici am gasit rezolvare pt defectul telefonului mei. Samsung Fold se poate repara cu succes aici.

  • Marinescu V.
    acum 1 an

    Am fost la blue GSM sector 1 si am avut o experiența foarte buna am reparat un iphone 15 pro cu probleme la ecran au înlocuit ecranul la 15 pro in 30 minute si mi-ai pus ecran original cel mai ok service GSM din bucuresti nu am întâlnit asa foarte prietenoși si rapizi sa nu mai spunem de preturi chiar merita o săi recomand de fiecare data cand este necesar deci daca aveti probleme la telefon sau vreti sa înlocuit ecranul la iphone au cel mai bun pret si calitate Multumesc blue service GSM

  • Razvan B.
    acum 1 an

    Rapid si eficient. Consiliere foarte buna din partea domnisoarei care mi-a raspuns la telefon si in final am ales sa schimb toata carcasa la un Iphone 15 Plus in loc sa inlocuiesc doar geamul spate care era spart, dar calitatea reparatiei si aspectul final si durabilitatea sunt cele ale produsului initial. Practic acum telefonul e ca nou. Nota 20. Recomand.

  • Mares V.
    acum 1 an

    Am fost extrem de mulțumit de serviciile oferite de acest service GSM! Am avut nevoie de o baterie noua pentru telefonul meu, iar echipa a fost profesionista. Au inlocuit bateria rapid, iar telefonul meu funcționeaza acum perfect. Multumesc!

  • Victor B.
    acum 1 an

    Mi s-a stricat display-ul peste noapte si nu mai mergea sa deblochez telefonul. Am avut noroc ca cei de la Blue sa fie deschisi sâmbăta. Mi-au schimbat display-ul si bateria in aceeasi zi.

  • ana V.
    acum 1 an

    Mi-am spart telefonul (iphone 15 pro max) și aveam nevoie de o reparare rapida. Sunt foarte mulțumită de servicii, ecranul a fost schimbat in 40 min.

  • George V.
    acum 1 an

    Sunt foarte multumit de serviciile prestate, mi-au rezolvat problema intr-un timp mai scurt si mai ieftin decat in alte parti unde am mai intrebat! Mi-au prezentat solutii alternative si mi-au recomandat cu sinceritate varianta cea mai potrivita, nu neaparat cea mai scumpa! Domnisoara de la receptie – Madalina cred ca o cheama – a fost foarte draguta si mi-a dat si un telefon de service din gama premium sa-l folosesc cat timp al meu a stat la reparat! Recomand cu incredere!

  • Constantin M.
    acum 1 an

    Mi-a plăcut și a fost totul ok un telefon destul de distrus un iPhone 16 pro Max acum arată minunat . Mulțumesc celor de acolo!

  • Alin
    acum 1 an

    Experienta mea nu este una foarte bună…
    Încep prin a da note pentru fiecare proces prin care am trecut:
    4* pentru ca mi s-a schimbat bateria ( motiv pentru care am apelat la serviciile lor)
    1* pentru ca după ce mi-a schimbat bateria de aici au apărut probleme, respectiv nu îmi mai mergea touch-ul la jumătatea ecranului
    1* pentru ca nu mi s-a rezolvat problema după 2 zile când am mers la ei, iar în loc sa îmi rezolve pe loc problema parțial recunoscuta vina lor, a trimis telefonul meu fiind în garanție și m-a făcut sa plec fără telefon timo de mai bine de o săptămână (eu care nu locuiesc în București)
    4* pentru ca după ce a venit telefonul de la garanție lafel cum a fost trimis, totuși a ajuns sa mi se schimbe display-ul pentru a funcționa touch-screen-ul
    5* am sa dau totuși pentru comunicare, care a fost măcar una buna chiar și în weekend

    Dacă fac media acestor note mie îmi da o nota per ansamblu de 2*…așadar aceasta este nota mea pentru aceasta experienta neplăcută…

  • Cezar P.
    acum 1 an

    In ziua de Marti mi-a scapat telefonul din buzunar si dus a fost ecranul.
    Mentionez ca , a avut si folie de protectie dar degeaba.
    S-a spart coltul ecranului din stanga.
    Nu am stat mult pe ganduri,altul ar face un bay back dar sunt extrem de multumit de acest bolid de telefon samsung s 10 plus ceramic black care i-am schimbat chiar astazi display-ul pret
    950 lei.
    O echipa de profesionalism ,domnisoara Madalina mi-a rezervat display-ul cu mare atentie si seriozitate.
    Recomand cu mare incredere Blue Service Gsm sector 1

Recenziile sunt închise.